Yorumlayan: Carmenta Onaylı Yazar
Tarih: 28/12/17 18:41
Bölüm: One-Shot
Beğendim


Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 28/12/17 17:41
Bölüm: One-Shot
Beğendim


Yorumlayan: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar
Tarih: 24/12/17 00:45
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Aman Tanrım! WTF?! Cinayetleri Chris'in işlediğini tahmin etmiştim ve tahminim tuttu da ama WHAT?! Addi asıl kötü olan mıymış? Nasıl yaa, adamı hipnotize falan mı etti ne yaptı? Gece evine nasıl girdi veya nasıl o telkinlerde bulundu? Aklımda deli sorular! Ağğh, inanmıyorum yaa! Vay canına, bu cidden dumura uğrattı işte! Ahh, sadece... Vaay! Başka bir şey diyemiyorum cidden.

Okurken doğruya doğru, başta biraz sıkılmış gibiydim ancak ortalara doğru heyecanın dozu arttı, arttı... Ve ilk ipucu geldi, ardından ikinci geldi. Olay çözülmeye başladı, çözüldü, dedik- Son anda bomba patladı! Şu anda baştaki o duyguyu tamamen unutabilir ve sadece heyecanı hatırlayabilirim. Eline sağlık rosie :) Kalemine sağlık, kendine iyi bak. Sonra yine görüşmek üzere. ;)

Yazarın Cevabı:

Ayy çok teşekkür ederim. Okurken sana tüm bu duyguları yaşatmayı başarabildiysem ne mutlu bana 😊 yorum yaptığın için gerçekten çok sevindim. Hikayeye gelecek olursak Addison'ın katil olması fikri çok daha eğlenceli ve şaşırtıcı olur diye düşündüm. Telkinli hipnoz gün içinde kullanılan bir kelimeyle bile tetiklenebiliyor. Addison insanları kullanmayı normal bir şey haline getirdiği için Chris gibi naif birini kullanması gayet basit oldu aslında 😊Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()