Yorumlar: Map of my Blood

Yorumlayan: Carmenta Onaylı Yazar
Tarih: 28/12/17 18:44
Bölüm: One-Shot
Beğendim


Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 28/12/17 17:51
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Ağlattın be Nil... 

Yazarın Cevabı:

Amacımız buydu efendim 😇Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 18/12/17 16:09
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Ninfea, hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum şu anda yaa. Hani duygu karmaşası yaşıyorum şu anda. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Sürükleyiciydi, kesinlikşe sürükleyiciydi. Her cümlede sonrasında ne olacağını merak ettim. Vivian ın annesini bulamayacağını sandım bir an ya da annesinin oradan taşındığını ya da kadının kederinden dayanamadığını falan düşündüm. Başlarda vivian annesini unutup diğeriyle mutlu olmaya başlayınca bi umudumu kesmiştim ama gerçek annesine kavuşmasına sevindim. Mitra yı merak ediyorum ama o ne oldu vivian ona haber verdi mi yoksa tamamen çekip gitti mi ya da belki mitra haberini alınca vivian ile annesini yanına çağırdı, belki kardeş gibi beraber yaşadılar. Merak ediyorum yani, çok fazla seçenek var çünkü. Eline sağlık valla, beğendim ben. Kendine iyi bak, görüşmek üzere :)

Yazarın Cevabı:

Merhaba glob :)

Hahaha Yılbaşı yarışmasında kimsenin yüzünü güldürmedim asdggddfs fanfic'im de duygusaldı.

Ama ne yapayım, konular bunu gerektirdi. Bu özgün, yaşanmış bir olaya dayanıyordu ve haber hüzünlüydü.

Gerçekten 5 yaşındaki bir cocuk Hindistan'da annesiyle bindiği trende yalnız uyanmış. Ve 25 yıl sonra Google haritalardan evin giden yolu bulmuş. Uzun zamandır bu hikaye aklımdaydı, kısmet bu güneymiş :)

Mitra ne oldu, Vivian temelli mi geldi vb. gibi soruşarın hepsini okuyucunun hayal gücüne bıraktım. Ama bana sorarsan; Vivian Mitra'yı terk etmedi. Devi, affedici bir kadın 17 yıl boyunca oğluna bakıp büyüten kadını affedecektir. Ve Vivian, ikisinin arasınds gidip gelebilir tabii öz annesine daha fazla zaman ayırma kaydıyla. Mitra kötü bir kadın değil, ama yaptığı şey hatalı.

 

Beğenmene çok sevindim, yorumun için de çok teşekkür ederim.

Görüşürüz umarım :*Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()