Yorumlar: Snow Bird

Yorumlayan: Sthira
Tarih: 08/09/17 18:58
Bölüm: Garip Bulutlar ve Kış Dönümü Festivali
Beğendim
Merhaba
Diziyse izlemediğim kitapsa okumadığım için okurken başları yabancı geldi, sonlara doğru biraz alıştım. Birkaç bölüm sonra tamamen anlarım herhalde.
Kurgusu çok güzelmiş. Mevsimlerin kişiler olması, sanırım bazılarının yaşlanınca ağaç olması, insanların ve hayvanların birbirine dönüşebilmesi hoşuma gitti. Konusu ve dünyası ilginç.
Yaşlı Mo'nun tanıdıkları teker teker ağaç olduğu için mi genç diğer canlıların ormanda olmasını istemiyor?
Kışın gelmesini neden istemiyorlar ki?
Yoongi ve Tae'nin ilişkisini merak ettim. Kardeşler mi , arkadaşlar mı ?
Bol ilhamlar, iyi yazmalar :)

Yazarın Cevabı: Merhaba ^.^ Uhm, aslında BTS Koreli bir hip-hop grubu ve 7 üyeden oluşuyor; Namjoon, Yoongi, Hoseok, Jimin, Taehyung ve adları şimdilik geçmese de Seokjin ile Jungkook. Büyülü bir orman yaratmaya çalıştım, aslinda ağaç ruhları/ perileri pek diğerleri gibi insan değil. Onlar hayvana dönüşebilirken orman ruhları araziyi kontrol ediyor vs. Ilk bolum ve yabancı fandom olduğundan oturmamış olabilir:) Mo, diğerlerinin ormanı katlettiğini düşünüyor ve festivallerde ataşlar odunla - yani kesilen agaclarla - yakıldığı için huysuz. Ileride açıklayacağım ama Kış geldiğinde bir tür kıyameti peşinden getireceğini düşünüyorlar. Yoongi ile Tae kedi soyundan, aynu hanedeler ve kan bağı pek yok ama Yoongi onu kardeşi gibi görüyor, ilgileniyor diyebiliriz sanırım. Umarım aklındaki soru işaretlerini giderebilmisimdir, dediğim gibi ileride daha iyi oturur. Okuduğum ve yorumladığın için teşekkür ederim ^.^ Kendine iyi bak <3


Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()