Yorumlayan: uzayli
Tarih: 12/01/18 23:27
Bölüm: Seeds of Apocalypse Part 2: Fury and Fire
Beğendim

Paragraflarca yorum yapıp sizi hayattan bezdirmeyi çok isterdim ama ekip tamamlanıyor ve ben sonraki bölümde ne olacağını çok çok çook merak ediyorum, o yüzden şimdilik kısa bir elveda.

Bir de sanırım Mayıs'a kadar nasıl bekleyeceğimi buldum, BU HİKAYEYİ TEKRAR TEKRAR OKUYARAK INFINITY WAR'A ALIŞTIRMA YAPACAĞIM BENCE MANTIKLIYorumlayan: uzayli
Tarih: 12/01/18 23:20
Bölüm: Seeds of Apocalypse Part 1: Hawk's Eye
Beğendim

Siz çok mu güzel yazıyorsunuz ne?

Tanımlamalar o kadar oturuyor ki yerlerine, karakterlerin hareketleri, tavırları, konuşmaları... Fanfiction okur gibi değil de film izler gibi okudum bu bölümü. Her satırda yeni detaylarla karşılaşmak ne kadar emek verdiğinizin bir göstergesi adeta. Bence fan-fiction değil, bambaşka bir şey olmuş bu yahu! Elleriniz dert görmesin :3 (Barnes'ın boynunu kırmayı ve o 'kıt' sesini duymayı ben de çok isterim, sanırım Tony Stark sevgim mantıklı düşünmeme engel oluyor.)

Yazarın Cevabı:

Merhaba :)

Öncelikle yeniden hoş geldin. İltifatın için çok teşekkür ederiz. Evrene hakim olduğumuzu düşünüyoruz ve bu kalemimize yansıyor sanırım. Son zamanlarda yazılan en iyi Marvel ficleri arasında yer aldığımızı düşünüyorum. Çok yönlü ve çok karakterli bir evren kurduk ve herkesin birbiri ile bir şekilde yolları kesişiyor.

Üzerine epey kafa yoruyor ve vakit ayırıyoruz. Bunun okuyucuya geçmesi ve beğenilmesi bizi de memnun ediyor. Yorumun için çok teşekkürler. Takipte kaldığın sürece, her daim şaşırtmaya ve sevdirmeye devam edeceğimizin garantisini veriyoruz :)Yorumlayan: uzayli
Tarih: 22/10/17 13:39
Bölüm: Pilot
Beğendim

Son olaylardan sonra Infinty War'ı sabırsızlıkla bekliyorum. Film sürü cevaplanmamamış soruyla, çözülmemiş problemlerle bitmişti, siz de hikayeye kurgu olarak başlanabilecek en iyi yerden başlamışsınız bence. Fırsatını bulur bulmaz sonraki bölümleri okumak istiyorum. Ayrıca ikinci paragraf çohhoşuma gitti, sanki Tony hakkındaki düşüncelerim süzgeçten geçirilmiş ve yazıya dökülmüş gibi. Ne denir ki, mürekkebiniz bol olsun!Yazarın Cevabı:

Merhaba uzayli,

öncelikle hoşgeldin. Valla MCU izleyenlerden kim beklemiyor ki Infinity War'ı diye sormak istiyorum sana. Açıkçası elimizden geldiğince film evrenine bağlı kalmaya çalışıyoruz. Mesela hikayede göreceğin yeni karakterleri film evrenine dahil edilecek karakterlerden seçiyoruz (bkz. Kaptan Marvel) bunların yanında zaman bulup okumaya devam edersen ileriki bölümlerde Ragnarok olay örgüsünü ele aldığımız bölümleri göreceksin ki orada da Ragnarok filminde göreceğin (görmen muhtemel) karakterler de hikayede yer alıyor.

Tony hakkında aynı düşündüğümüze sevindim! Team Iron Man :)

Yorumun için ayrıca teşekkür ederiz,

görüşmek üzere.Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()