Yorumlar: Ev Arkadaşı

Yorumlayan: DontFeelLikeDisney
Tarih: 09/06/18 12:31
Bölüm: Ev Arkadaşı
Beğendim


Yorumlayan: onceuponatime
Tarih: 03/08/17 02:01
Bölüm: Ev Arkadaşı
Beğendim


Yorumlayan: Brienamber
Tarih: 10/07/17 22:40
Bölüm: Ev Arkadaşı

Eline sağlık çok güzel olmuş remus'un aşkına bayıldım ve sirius her zamanki gibi inanılmaz şirin ve bir de hikayenin sonunda sirius'un yemek yaptığı günü de görmeyi beklemiştimYazarın Cevabı:

O gün de başka hikayeye inşallah :) Öyle açık bi uç kalsın istedim :D Teşekkür ederim yorumun için <3Yorumlayan: Brienamber
Tarih: 10/07/17 22:34
Bölüm: Ev Arkadaşı
Beğendim


Yorumlayan: rosie green Onaylı Yazar
Tarih: 09/07/17 21:59
Bölüm: Ev Arkadaşı
Beğendim

yaaaa wolfstar deyince kalbimin hızlanması :) sizi seviyorum moony ve padfoot seni de seviyorum violet wolfstar yazan ellerin dert görmesin :) (abarttığım gerçeğini bir kenara bırakalım)Yazarın Cevabı:

Ajhgfdfgh ya bahtiyar ol o zaman diyeyim bari ben de ne diyeyim :D Teşekkürler çok <3Yorumlayan: MarisolGuzman Onaylı Yazar
Tarih: 08/07/17 14:05
Bölüm: Ev Arkadaşı

Bu Çapulcular günü için hiç Wolfstar göremememin hayal kırıklığı üzerine ilaç gibi oldu sanırım ^^ Baştan aşağı çok tatlıydı! Hele ki Sirius'un sevgi dolu yaklaşımı <3 Ellerine sağlık ^^ Yazarın Cevabı:

Birbirimize yazmış olduk senle, ben de seninkini bayılarak okumuştum... Fluff bi wolfstardan daha güzel ne olabilir ki? Suratım sirke saatıyordu yazarken ama olsun akjhgj fluff olmalı dedim :D Teşekkür ederim Marisol <3Yorumlayan: uzayli
Tarih: 07/07/17 22:11
Bölüm: Ev Arkadaşı
Beğendim

Çapulcular Günü'nün açılışını en güzelinden bir adet Wolfstar'la yapmak çok iyi geldi. Umarım sonraki bölüm Sirius yeteneğini konuşturur ve istediğini alır. *imalı bakışlar* *imalı bakışlar*  *İMALI BAKIŞLAR* (Anlatabildim mi? Ncbfnxn)

En başında bölük pörçük yazdığını belirtmeseydin anlamazdım büyük ihtimalle, buna rağmen çok güzel bir bölümdü ve diğerlerinden eksik bir yanı da yoktu. Yeni bölümü ne zaman gelecek olursa olsun suratımdaki aptal bir gülümsemeyle bekliyorum.Yazarın Cevabı:

Beğenmene sevindiim, merhabalar :D Valla devamı olabilecek şekilde bıraktım farkındayım ama olmaz sanki ya, yazamıyorum pek artık maalesef. İnşallah diyelim. 

Teşekkürler yorumun için uazylı <3Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()