Yorumlar: the Colourless

Yorumlayan: Quicksilver
Tarih: 03/04/17 12:43
Bölüm: Prologue.
Beğendim

Tekrar merhaba! 

 

Bayildim gercekten bayildim! Depresif dusunce tarzini verisin hem dogru hem de etkileyici vurgular cok dogru yerlerde cumlelerin kalbimi ezip gecti cok guzel gercekten. 

 

Ben sevdigim seyleri elestirmeyi seviyorum lutfen yanlis anlama daha iyi olmasini istedigimden sadece, tavsiye vermeden elestirmek de biraz "kusur buldum sen duzelt" gibi dursun istemedigimden italiklerin yordugune ve gecisler icin "ic dunyasina geri dondu" gibi kucuk gecisli cumleleri kullanabilirsin ama anlatimin zaten net ben anlasilacagini dusunuyorum. Uslubuna mudahale etmek istemedim tabii lutfen yanlis anlama. ^_^

 

Tekrar cok guzel olmus ellerine saglik :>Yazarın Cevabı:

Merhabaaa ^-^

*yoruma cevap yazmadan önce sakinleşmeye çabalıyor ama hâlâ ağzı kulaklarında*

Bunu buraya yüklediğimden beri kendimde  devam bölümleri üzerinde çalışma cesaretini bulmaya çalışıyordum çünkü çoğu zaman kişileri içine çeken olay örgüleri hakkında yazıyorum ve bir karaktere, onun iç dünyasına ve yaşadıklarına odaklanma fikri beni çok korkutuyordu. Bir süre daha bu korkuyla yaşasaydım Cain'i ve yaşadıklarını masaüstümdeki o kabarık 'Taslaklar' klasörüne terk ederdim muhtemelen... Yazdıklarının benim için ne anlam ifade ettiğini başka nasıl anlatabilirim bilmiyorum :')

Ve özellikle yaptığı bu küçük öneriler ve hatırlatmalar için minnettarım^^ Başka zihinlerin yapıcı eleştirileri olmadan kendimi geliştirmeye devam edip içimdeki yazma isteğini canlı tutamazdım herhalde. Tekrardan teşekkür ederim :')

Kendine iyi bak lütfen :3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()