Yorumlar: Merhamet

Yorumlayan: BellaElmer
Tarih: 09/02/17 01:29
Bölüm: II. Merhamet

Severus'un son cumlesi 'senin icin dondum, cissy.' Resmen kalbimi söküp aldi. Tuylerim diken diken oldu. Tıpkı bir 'always' etkisi yaratti icimde. O kadar guzeldi ki anlatisin hic bitmesin istedim okurken. Narcissa ve Severus'u hic cift olarak dusunmemistim, hikayeni okurken nasilda birbirlerine yakistiklarini farkettim. Cok iyi bir dusunce ikisini bir araya getirmek. Son olarak Cissy'nin ev cinine olan tehdidine cok bayildim harikaydi gercekten :) Yazarın Cevabı:

Haber verdiğim gibi gelip okuman, üstüne yorum bırakman o kadar mutlu etti ki beni. Çok teşekkür ederim. :) 

Narcissa ve Severus yazmayı çok severim ben, zaten hikayelerimin herhalde yarısı da onları anlatıyor. :D Çok yakışıyorlar bence birbirlerine. Bunu yazarken Severus'un ajan olup olmadığını düşünmeden yazmıştım, yani gerçekten de Cissy için dönmüş gibi oldu benim gözümde. 

Ev cinini tehdit ettiği bölümde safkan yanına vurgu yapmak istedim biraz. Severus'un yanında biraz daha yumuşak başlı olsa da neticede bir Black.

Çok teşekkür ederim tekrar guzel yorumun için. Görüşmek üzere :)Yorumlayan: BellaElmer
Tarih: 05/02/17 12:46
Bölüm: I. Ateş Viskisi

Tek kelime ile bayildim. Harikaydi. Cissy'i oylesine dogru, tam yerinde bir anne olarak anlatmissin ki onun yanina en cok Severus yakisirdi. Cok iyiydi, devamini bekliyorum.Yazarın Cevabı:

Merhaba BellaElmer :) Gerçekten Cissy'nin yanına Severus çok yakışıyor ya, bayılıyorum onları yazmaya. Narcissa'nın en sevilesi yanı, oğlunu her şeyden ve herkesten önemli görmesi. Daha doğrusu, onu, karanlık tarafın diğer üyelerinden ayıran özelliği diyelim ve bu da benim kullanmayı çok sevdiğim bir özellik. :D Çok teşekkür ederim yorumun için, görüşmek üzere :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()