Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 20/02/18 23:21
Bölüm: 4 | L
Beğendim

Selam mara! Tam, mara bölüm atmış yehhu, diye evde halay çekerken bir de baktım ki bölüm bitmiş. Çok kısaydı bu mara ya, yaladım yuttum, çabuk bitti, yetmediBu arada şu bölüm başlarındaki harflerden ne çıkacak çok merak ettim. Başta snape sanmıştım ama L harfi geldi, ilginç :'D Ama eline sağlık, Angelina'nın o cool halleri çok hoşuma gidiyor, atarlı giderli değil direkt yapıyor. Narcissa'nın boğazına yapıştığı yerde dedim, işte bu benim kızım, diye. Biraz da kendimle özdeşleştirdim Angelina'yı, onun yerine kendimi koyuyorum bazen, çünkü diyorum, ben de öyle tepki verirdim. Hele bir de o sondaki ağlaması yok muydu, ben de sevdiklerimi kaybetmekten korkarım ki en büyük korkum odur, bayağı sarstı beni. Ama gerçekten yetmedi buu! Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum, kendine iyi bak mara. Tekrardan görüşünceye kadar, sağlıcakla kal! :D

Yazarın Cevabı:

Hey globbels! 

Öncelikle bölümün kısalığından dolayı küçük bir özür sunabilirim... Aslında aklımda o kadar çok şey vardı ki fakat oldukça uzun bir süredir hikayeyi güncellemediğimden, 1000 kelimeyi bitirdiğim an yayınladım gidiverdi! Başındaki harfler bu hikaye için bir tür kelime oyunu. Real Talk'la bağlantılı olarak 2 hikaye daha paylaşmak istiyorum onlarla bir tür bağlantısı olacak. İşte asıl söylemek istediğim kısıma geldik, Angelina'yı kendinle özdeleştirmene ne kadar mutlu olduğumu anlatamam! Kendi alter egom olarak yarattığım Angelina "Mara" size ne kadar benziyorsa, o kadar benziyoruz demek oluyor. Yetmediğini biliyorum ve kesin olarak daha sağlam bir bölümle geri döneceğim, kendine iyi bak!

-MaraYorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 08/01/18 23:14
Bölüm: 3 | A
Beğendim

Yaa inanmıyorum bu bölüm müthişti mara! Beklediğime gerçekten değmiş! Ellerine, kalemine sağlık!

Öncelikle Severus'u görmek, onu birkaç cümleliğine de olsa dinlemek, onu hissetmek çok iyi geldi bana. Bununla birlikte Angelina'nın da hislerini hissetmek, Severus'a olan hislerini hissetmek ayrı bir zevk verdi. Sanırım bu biraz da kendimi Angelina yerine koymamdan kaynaklanıyor. :) Bayıldım yaa, tek kelimeyle bayıldım. Tekrardan eline sağlık.

Umarım bir sonraki bölüm için bu kadar beklemeyiz. :) Zira favori listemde olan bir hikayeyi uzun süre beklemek sen de takdir edersin ki işkence gibi. Sorun değil tabii ben yine de beklerim, her zaman ve daima beklerim ama dediğim gibi bu durumun beni üzmediğini söyleyemem. :D Kendine iyi bak mara, tekrardan görüşmek dileğiyle.

Yazarın Cevabı:

Hey globbels! Sözlerime başlamadan önce seni ve diğer okurlarımı beklettiğim için bir özür sunmam gerekiyor sanırım. Takdir edersin ki ben biraz inek bir öğrenci olmanın getirdiği çalışkanlık ve bitmeyen depresyon sebepleri yüzünden neredeyse hikaye yazmaktan nefret eder hale gelmiştim ama buradaki ve wattpad'deki bekleyen 1-2 kişi bana yazmak için motivasyon verdi ve işte, buradayım! Angelina ve Severus ne kadar zıt görünseler de birbirlerini tamamlıyorlar, bunu ilerleyen bölümlerde daha net göstermeye çalışacağım. Okuduğun, sevdiğin ve önemlisi sabrın için teşekkür ederim, en kısa zamanda görüşeceğiz!

 

-MaraYorumlayan: Gria Himonas
Tarih: 22/12/17 05:38
Bölüm: 2 | N
Beğendim

Merhaba,

Hikayeni gerçekten beğendim. Her şeyden önce yazım tarzın çok hoş. Lily Evans'ı henüz görmedik. Lily'e salakça aşık bir Severus okumak sanırım istemiyorum :S Yine de ne yazarsan bir Slytherin olarak yaz kabulüm :) 

Yazarın Cevabı:

Heeey!

 Öncelikle hikayeme değer verip okuduğun ve beğendiğin için teşekkür ederim! Buradaki Severus, öncelikle Lily'e aşık ama gördüğümüz diğer hayran kurgulardaki gibi salakça bir aşk değil, tam tersine bizi duygulandıracak cinsten olacak, karakterlerin belirli özelliklerini değiştirmeyeceğim. Umarım ilerleyen bölümlerde de fikrin değişmez, takipte kal!

-Mara.Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 30/08/17 11:17
Bölüm: 2 | N
Beğendim

Sevgili mara inan ki içinde severus snape olduğu sürece ben daima buralardayım :) yeni bölümü bekleyen kimse yoksa bile ben varım sen hiç merak etme :) sadece bölümü yayınlandığı an görmüş ve işlerim olduğu için ertelemiştim bunun için üzgünüm ama güzel bir yorumla telafi etmeyi düşünüyorum :-` 

Ah bilmez miyim slytherin olmanın zorluğunu herkes en büyük patron benim havasında ve evet üzgün değilim ama ben de öyleyim ve gurur duyarım. Linder'ı bayağı bi sevmeye başladım ben potter ı zerre sevmem zaten güzel takıldılar. Ehehe he :') bölümün tadı ağzımda kaldı ama mara umarım yeni bölüm daha çabuk gelir bu kadar beklemeyiz :) yetmedi bu! :') bir dahaki bölümde iksir çalışan snape görür müyüz bilmem ama merakla bekliyor olacağım kesin, eh görsek de hayır demezdim hani :) 

Haydin görüşürüz yeni bölümde, kendine çok iyi bak. Görüşmek üzere mara :)Yazarın Cevabı:

Hey, globbels!

Kibar yorumun için teşekkür ederim ayrıca karakterim Angelina'yı sevmen beni çok mutlu etti, bilirsin ukala olanlar genellikle sevilmez. Bölüm aralığını çok ama çok uzun tutmamaya çalışacağım elbette fakat şu sıralar yazmak o kadar zor ve ağır geliyor ki... Yine de burada olduğunu görmek ve hikayemden keyif aldığını hissetmek beni ne kadar mutlu ediyor tahmin edemezsin! En kısa zamanda yeni bölümde görüşmek dileğiyle.

-MaraYorumlayan: celine
Tarih: 29/08/17 21:04
Bölüm: 2 | N

sevdim go go :)Yazarın Cevabı:

Merhaba, umarım ilerleyen bölümleri de aynı sevgi ve beğeniyle okuyabilirsin, destek olduğun için teşekkürler! :3

 

-MaraYorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 26/01/17 01:34
Bölüm: 1 | S
Beğendim

Merhaba Mara, bu bölümü ben taaa ne zaman, buraya koyduğun ilk günlerde okumuştum ama yorum yapmaya fırsatım olmamıştı. Hazır sınavlarım da bitmişken -nihayet- tekrar okuyup yorum yapayım istedim. 

 

Severus Snape'i konu alan hikayeleri çok severim ben, özellikle içinde alternatif karakter varsa. Ben de zamanında bir tane yazmaya niyetlenmiştim ama uzun soluklu hikaye yazma konusunda tam bir istikrarsız olduğum için devam ettirmedim. :D 

 

Neyse hikayeye gelecek olursak, Angelina biraz asi ve sert duruşlu bir kız anladığım kadarıyla ve bir miktar da ailevi problemi var gibi görünüyor. Tesadüfe bakın ki Severus'un da ailevi problemleri var, bir ortak nokta bulduk bile şimdiden. :D 

 

Onların döneminde 'akli dengesi yerinde' olan birinin Severus'a karşı bir şeyler hissetmesi gerçekten de yılın şakasıdır, eminim bayağı iyi dedikodu dönüyordur bu konuda. :D Severus'un pek arkadaşım yok dediği kısımda ben de Angelina gibi üzüldüm. Öyle olduğu malum tabi ama dile getirilince üzüyor insanı. Neyse o zaman Angelina'yla arkadaşlık etsin mesela? :D 

Bu arada Angelina tam bir Slytherin. Yapmacık tavırları olsun, sinsiliği olsun, burnunun dikine gitmesi olsun... Seçmen Şapka'yı bu başarılı kararından ötürü tebrik ediyorum. 

 

Güzel bir başlangıç olmuş, sanırım sen bu hikayeyi bitirdin, öyle anladım girişteki notundan. 

Kalemine, emeğine sağlık. Görüşmek üzere :)Yazarın Cevabı:

Merhaba!

Öncelikle okuduğun ve fikrini belirttiğin için teşekkür ederim! Angelina "Mara" Linder, benim kendim için yarattığım bir karakterdi ve ben de gerçek bir Slytherin olduğumu gururla söyleyebilirim. 

Angelina ve Severus'ın gerçekten çok ortak noktası var umarım yansıtabilirim. Evet hikayeyi bitirdim ama hala düzenlenmesi gereken ve hatalar olan çok yer var onları gidererek en iyi şekilde yazmaya çalışacağım. Okuduğun için teşekkürler!

 

-MaraYorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 12/01/17 17:44
Bölüm: 1 | S

Snape i görüp de atlamazsam ayıp olurdu :') eline sağlık valla benim hoşuma gitti *-* acemiliğin böyleydiyse ben okumaya devam etmeye hazırım *-* çok güzeldi yaa hata yok mantıken bir bozukluk yok en güzeli Snape var *-* umarım devam edersin *-* görüşmek üzere :) :)Yazarın Cevabı:

Beğenmene o kadar çok mutlu oldum ki! Evet, devam edeceğim takipte kal. Okuduğun için teşekkürler! :3

-MaraSonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()