Yorumlar: Sevgili Yeşil

Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 31/12/16 22:23
Bölüm: Sevgili Yeşil

Biraz önceki yorum faciası için üzgünüm telefon kastığı için yanlış yere basıp göndermişim. 

Şimcik umarım o yorumu görmemişsindir :) biraz daha sakin kafayla yorum yapmak istiyorum çünkü. 

Ölüm... Poly...

Cidden şu anda ne yazsam bilemedim. Yani slash yazsan okurdum inan okur ve keyif alırdım keşke sınırladığımı düşünmeseymişsin. :) şimdi.. Cidden ne desem bilemedim :') birazdan gülme krizine girip ardından ağlarsam şaşırmayacağım. Aşkına aşık olduğum bir adamı böyle okumak... vay canına :') yani.. ne bileyim şoka girdim. Sanırım beklemiyordum böyle bir şey. Ağzım açık gözlerim dolu bakıyordum telefona ama iyiyim. :) şu anda iyiyim. Teşekkür ederim kalemine sağlık düşünüp yazmışsın :) yani sevmediğin bir karaktermiş anlarım :) bu arada çaktırma potter ı ben de günahım kadar sevmem :') :') mutlu yıllar sana da ^-^Yazarın Cevabı:

sınırlamak değil de, yeni yıla girerken istemediğin bi' şeyi yazmak istemedim. uzun zamandır yazmıyorum, yazarken kendimi katmak istediğim için snape'i seçtim ama snupin yazmamam daha ikimizin ortası bi' karar oluyordu.

umarım kötü bi' şoka girme değildir ya, ne bileyim, o kadar uzun zamandır yazmıyorum ki ben de kalemimden emin olamıyorum, konunun içeriğini geç...  potter'ı sevmemene çok sevindim, ne yalan söyleyeyim. bi' gün özgün yazdığımda tekrar sana adarım, okuduğun için teşekkürler. <3

(ve güzel dileğin için de teşekkür ederim!)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()