Yorumlar: Lunatic Snake

Yorumlayan: Valkirycass
Tarih: 21/01/17 21:19
Bölüm: Lunatic Snake

Errceğğ. Şimdi yorumumu bu kadar geciktirdiğim için gerçekten gerçekten ama gerçekten özür dilerim. Onca araştırma ve finaller arasında maalesef Sherlock bölümlerini bile yeni yeni izleyebildim. Şimcik yorumuma geçeyim. 

Bu kadar minnak bir hikayeye o kadar ayrıntı sıkıştırmış olman ne büyük ustalık Erce. <3 Hele hele benim çılgın çiftimi yazmış olman ayrıca mutlu etti beni.

"Dumbledore'un yanına geldiğinde onunla tek bir konuda anlaşmıştı ve bu konu çocukları sevmekle alakalı değildi" cümlesinin efsaneliğini bir yere koyarsak Hogwarts arazisinde zambakların yetişmiyor oluşu muhteşem bir detaydı.   

Kalan kısmı ise resmen "awww " diye inleyip dudaklarımı dişleyerek okudum. Her ne kadar üzerine arkadaşları tarafından aşk iksiri dökülmüş bir Luna tanıdık gelse de farklı bir yazarın elinden okumak -hatta senin elinden okumak- çok farklı ve güzeldi. Severusçuğum her zamanki gibi mükemeldi. <3

 

Bu güzel hediyen için tekrar, tekrar teşekür ediyor, 2017'nin yılalr sonra hatırladığında gülümsetecek bir yıl olmasını diliyorum!

 

GÖRÜŞMEK ÜZERE! Yorumlayan: Natulcien Onaylı Yazar
Tarih: 02/01/17 14:07
Bölüm: Lunatic Snake
Beğendim

"Yıllar önce Dumbledore’un yanına geldiğinde onunla tek bir konuda anlaşmıştı ve bu konu çocukları sevmek ile alakalı değildi."

 

ahahaha ya başında şu sahne gözlerimin önüne geldi resmen

"i dont have to like them right? i just teach." - "yes severus." - "good."

böyle ufacık tefecik içi dolu turşucuk çok sevimli bir hikaye olmuş zambak koktu burnuma okuyunca ben de mi yetiştirsem! ellerine sağlık ^^Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 01/01/17 20:37
Bölüm: Lunatic Snake
Beğendim

Merhaba Erce, sanki Cass da daha önce Severus&Luna yazmıştı diye hatırlıyorum, Çılgın Çiftler serisinde olması lazım. :D Bu hikayeden sonra bu çifte iyice kafam yatmaya başladı hahahaha :D

Çok güzel olmuş, kalemine, emeğine sağlık. Görüşmek üzere. :)Yorumlayan: - Meadow Witch -
Tarih: 01/01/17 16:22
Bölüm: Lunatic Snake
Beğendim

Selam  :) çok güzel yazmışsın ama bir hata var, Luna bir Ravenclaw :)Yazarın Cevabı:

Tesekkurler,

hemen duzelttim :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()