Yorumlar: Moonligt Sonata

Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 01/01/17 22:12
Bölüm: Karar
Beğendim

Tekrar merhaba Natulcien

Epik fantastik tadında harika bir hikaye olmuş bu. Her karakteri öyle güzel konumlara yerleştirmişsin ki yepyeni bir evren oluşturmuşsun resmen. Snape'in Kara Şövalye olmasına; Cissy'nin kuleye kapanmış narin, düşünceli leydilerden olmasına bayıldım özellikle. Hele Snape'le Sirius'un işbirliği yapması hahahaha :D

Bellatrix'in Voldermort'un kraliçesi değil de veziresi olması fikri çok hoştu ayrıca, kolay kolay akla gelmeyecek bir şeydi ve böyle politik bir konuma da inanılmaz yakışmış Bella. Cissy'i üstü kapalı tehdit etmesi de tam onu gibi birinden beklenecek bir davranış ve bana göre Gri Kral için kardeşini de gözü kapalı feda eder.

Planın başındaki kişi Cissy muhtemelen, oturduğu yerden suikast planlıyor kadın. :D Hem Snape'in kendisine Kara Şövalye demesine kızamayacağı tek kişi başka kim olabilir ki? Ve galiba Lucius'u öldüren kişi de Severus, çünkü onu öldürmek için 'aşk' gibi bir sebebi varmış -mı? Ama Cissy'nin önünde öldürüldüyse de bu durumda Cissy bu plana alttan alttan destek vermiş mi oluyor? *bkz. meraklı okuyucu

Kullandığın dil de üslup da çok güzeldi, özellikle krallık tarihini anlattığın bölümlerde. Böyle bir hikaye yazsan seve seve okurum, cidden çok başarılısın.

Çok çok sevdim hikayeyi, çok teşekkür ederim gerçekten. Kalemine, emeğine sağlık. Mutlu, sağlıklı, güzel bir yıl dilerim sana. Her gününün bir öncekinden güzel olması dileğiyle... Mutlu yıllar :)

Ayrıca son bölümü de müsait olduğunda yazar, buraya atarsın. Beklerim ben, dert değil. :) Görüşmek üzere :)Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 01/01/17 00:26
Bölüm: Bin bir Gece
Beğendim

Aldığım en güzel hediyelerden biri ve benim için yazılmış en güzel şey bu kesinlikle. Tamamını okuyamadım, yarın okuyup yorum yapacağım. Bu kadar ince düşünmen çok mutlu etti beni gerçekten. Çok çok teşekkür ederim. Musmutlu, güzel yıllar dilerim ben de sana. Umarım her anını gülerek geçireceğin bir yıl olur ve her günün bir öncekiden güzel geçer. İyi yıllar! <3Yazarın Cevabı:

Ben de maalesef henüz tamamını yazamadım... O yüzen acele etmeyebilirsin yani son bölüm kaldı.  >< Umarım en sonunda yüzünde bir gülümseme oluşturabilirmişimdir ben de. :) İyi yıllar. ^^Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()