Yorumlayan: Ginny W
Tarih: 08/04/17 00:42
Bölüm: Memories
Beğendim

Bravo! Resmen Harry Potter'ı ilk okuduğumda karşılaştıklarımı, bitirdiğimdeki hislerimi ve hayallerimi buldum. Gerçekten çok güzel olmuş, sabırsızlıkla devamını bekliyorum ^^Yorumlayan: a_v_r_i_l
Tarih: 26/12/16 19:34
Bölüm: Memories
Beğendim


Yorumlayan: Karakedix97
Tarih: 19/12/16 18:47
Bölüm: Unexpected Letter
Beğendim

Voldemort varsa ben de varım neden bilmiyorum nerde kötü nerde manyak karakter varsa onu seviyorum hikayene yeni başladım gerçekten çok güzel yazıyorsun yeni bölümü merakla beklediğim hikayelerden biri olucak gibi devamını merakla bekliyorum . not:bu yorumu 3.yazisim telefonda bir sorun olduğu için tekrar tekrar yazmak zorunda kaldım normalde daha güzel ve uzun olucak ti kusura bakma Yazarın Cevabı:

Merhabaa ^^

Ben de senin gibiyim biraz. Düz kahrumraman portreleri çok da ilgi çekici gelmiyor. Böyle biraz karanlık yanı olan karakterleri daha çok seviyorum. Sizi çok bekletmeden yeni bölümü bitirmek istiyorum ama şu sıralar biraz sınavlarla boğuşuyorum. Baştan savma yazmak da istemiyorum. Biraz bekletirsem bundan sebep yani, kusuruma bakmayın. Ben de özlüyorum yazmayı çok ara verince :)

Kısa da olsa önemli değil bu arada, her yorum çok değerli benim için. Yeni yorum görünce çok mutlu oluyorum. Yeni bölümlerde görüşmek üzere ^^Yorumlayan: Persephone
Tarih: 16/12/16 23:16
Bölüm: Memories
Beğendim

Heeey!
Merhabalar Elsie ^_^
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bence çok güzel bir konu yazmışsın, hikaye başlığını görüp konuyu bir okuyunca neden olmasın dedim. Garip bir şekilde beni kendine çekti ki büyük ihtimalle bunun sebebi uzun zamandır güzel bir Tom Riddle hikayesi arıyor olmamdı. Hikayeni açıp okumaya başladığımda beni mutlu eden tek şey bu değildi.
Paralel evreeen!!
Yani henüz tam anlamadım direkt bu sebepten mi o döneme döndü. Peki neden oldu? Ne zaman oldu? Bir şey mi tetikledi? Yoksa kendisi paralel evren ile açıklıyor ama aslında bambaşka bir sebepten dolayı mı Hogwarts'ta vsvs.
Aklıma bir sürü şey geldi ve ileride bunlarla ilgili sürprizler yapacak mısın bilmiyorum ama mevzu paralel evrenler ise fikre ba-yıl-dımm!
Hogwarts'a, o dönemde, o yaşta bir anda gitmek ancak bu kadar farklı açıklanabilirdi diyorum ki ben dediğim gibi Harry Potter ve böyle science fiction'lı şeyleri kendime bayağı yakın buluyorum.
Karakterimize gelirsek.
Emmy'yi sevdim sessiz sakin gözüküyor ama çok akıllı ve baskın bir yanı da var bence ve Tom ile ilişkileri ilerlemeye devam ederse Em'in çok farklı yönleri ile karşılaşacağımızı bekliyorum.
Kısacası yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum.
Kalemini çok beğendim, betimlemelerin, konuşmalar her şey kıvamında bence.
Cidden emeğine sağlık :))) :3Yazarın Cevabı:

Merhabaa 

Beni çoook mutlu ettin güzel yorumunla ^^ İlgini çekmesine çok sevindim. Tabiki Emma bu dünyaya nasıl çekildi, sebepler ne bunlar açıklanacak ilerlerken. Ama şimdilik biraz gizem kalması lazım di mi? :)  Benim kitapları okuduğum zamandan beri aklımda olan bir konu bu, yani biranda kendini o dünyada bulan birinin yaşayacakları. Bunu nasıl bir temele oturtmam gerektiği üzerine düşündüm tabi, paralel evrenler benim de oldukça ilgimi çeken konu. :) Umarım bundan sonrasının da altından kalkar ve güzel bölümler çıkartabilirim :) Benim ilhamım biraz da oturup yazarken geliyor, o yüzden beni bile şaşırtabilir ilerde olacaklar :D

Görüşmek üzereee ^^Yorumlayan: Ayın Sakini Carmenta Onaylı Yazar
Tarih: 14/12/16 12:41
Bölüm: Memories
Beğendim

Merhabaaa ^^

Bir süredir görüyordum, ilgimi de çekmişti, sınavlarımın bitmesini bekliyordum okumak için.

Bence güzel başladı, olayların hızlı hızlı gelişmesindense ben ağır ilerlemesini tercih ediyorum -tabii abartılmadıkça. Kurgunun nasıl ilerleyeceğini merak ediyorum doğrusu.

Yazımınla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. 'bla bla bla' şeklinde tek tırnak (adı bu mu emin değilim) tırnak içerisinde kullanılabilir; düşünce belirtirken tırnak kullanmalısın yani. Ve bence konuşmalarda da tırnak kullansan daha iyi olur gibi geldi. Senin açından da kolaylık olur, emin ol.

Bir de gözüme birkaç yerde imla hatası çarptı. "Hogwartsta" demen gibi örneğin; Hogwarts'ta olmalı gibi.

Bir beta edinirsen -ya da ben yardımcı olabilirim şimdilik- bu gibi ufak tefek hatalardan kolayca kurtulursun; üslubunu ben sevdim açıkçası.

Sihirli günler ;)Yazarın Cevabı:

Merhabaa ^^

  Güzel yorumların için çok teşekkür ederim :) İlk kısımlarda karakter ve olayların gelişimini yavaş vermek istedimki okuyanlar da ee bu niye oldu nasıl oldu düşünceleri olmasın. Ben başka hikayeleri okurken bu tarz şeylere dikkat ediyorum, belki ondandır :)  Ya genelde defter üzerine yazıp kendine saklayan bir insan olduğum için bazı hatalarım oluyor bilgisayara geçerken, onlar için özür dilerim senden de diğer okuyanlardan da. Tekrar tekrar kontrol ediyorum ama gözümden kaçabiliyor. Sitede de yeniyim açıkcası beta olaylarından pek haberim yok :D Diğer bölümler için de yorumlarını bekliyorum. Her yeni yorumu gördüğümde fazla fazla mutlu oluyorum. Görüşmek üzere ^^Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 07/12/16 21:28
Bölüm: Unexpected Letter

2. bölümü de onayladim ama 3. bölümde bazı hataları düzeltmeni bekliyorum; özellikle konuşmaları tırnak kullanarak yazmalisin, konuşma çizgisi olmasın. Bir de arada yanlış yazılmış kelimeler var, lütfen dikkat. Gözden kaçması çok normal ama yollamadan iyi bir kontrol sorunu çözer. :)

Genel olarak konusu (Biraz TSOGAB havası var sanki, okuyor musun onu?) da anlatımı dahoş bir hikaye bence; ileride çok iyi bir yazar olacaksın gibi geliyor bana, umarım yanılmam... Bol ilhamlar diliyorum, ellerine sağlık. :)Yazarın Cevabı:

Yorumun için çok teşekkür ederim. Biraz heyecanla yazıyorum. Özellikle laptopumda yazarken arada hatalar olabiliyor elim mouse kısmına değdikçe. Önerileri dikkate alıp bundan sonra daha titizlikle üstünden geçeceğim :) TOSGAB'ı okudum hatta çok da beğendim. Benim yıllardır aklımda olan bir konuydu bu ama TOSGEB'i okuyunca yazmak için gaza geldim diyebilirim çünkü Riddle yaratımları benim hayalimdekine çok benziyordu ve okuması çok keyifliydi. Yazması da çok keyifli olur diye düşünerek başladım :) Yorumlayan: ladyrowena
Tarih: 07/12/16 08:37
Bölüm: Unexpected Letter

Hikayenin kurgusu güzel. Ama kafama takılan bir şey madem kızımız kitapların hepsini okudu olayların gidişatını bilmiyor mu? İleride bu karakteri etkilemeyecek mi? Anladığım kadarıyla Emma Tom Riddle dönemine gidecek. Ve konuşmalar için konuşma çizgisinden ziyade tırnak kullanman daha iyi olur. Konuşma çizgisi metnin bütünlüğüne zarar veriyor senaryo havası katıyor. Bunların dışında gözüme batan bir şey olmadı. Devamını bekliyorum. Yazarın Cevabı:

Yorumun için çok teşekkür ederim. Şu tırnak mevzusuna dikkat etmeye çalışacağım. Birinci kişiden anlatmadığım için ufak sıkıntılar yaşıyorum ama nedense böylr başlayıp devam ettim :D Karakterin her şeyi bilmesine gelince aslında olay zaten tam olarak bunla ilgili olacak. Yani karakter yapacağı seçimler, olacakları değiştirmek isteyip istemeyeceği, ya da değiştirip değiştiremeyeceği. Şuan çok spoiler vermek istemiyorum ama kafamdakileri yazabilirsem hikaye gelişiminde ne demek istediğimi göreceksin :) Umarım devamını da okur ve seversin :) Yorumlayan: Gria Himonas
Tarih: 05/12/16 02:39
Bölüm: Unexpected Letter
Beğendim

Merhaba!

Ne zaman Tom Riddle hikayes görsem, hemen okurum ve bir yandan da korkarım: Ya tamamen bir hayal kırıklığıysa? Ya da daha kötüsü yazar hikayeyi devam ettirmezse diye 😊 Ben hikayeni çok beğendim. Fikir çok güzel bir kere. Yazım tarzınız da hoş. Heyecanla diğer bölümleri bekleyeceğim 😊Yazarın Cevabı:

Yorumun için çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettin. Umarım devamını da aynı şekilde beğenirsin :)Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()