Yorumlayan: Arura
Tarih: 22/12/16 09:24
Bölüm: Rüzgarın Olsam?
Beğendim
İKi sevdiyim hikaye ve iki aşık olduğum karakter.Allahım vur beni.Öldür beni.Yooook Allahım ölmekn gibi niyetim yok.Affola.Daha gencim.Ben daha Almimin saçlarını yolucam o beni yolduktan sonra.
Ciddileşeyim biraZ.Ama olmuyor maalesef.Ben okuduklarımın büyüsündeyim hala.Acaba senden kendime sihirli asa mi yapsam nasil olur.Ben niyeti bozdum Almiş.Kaç benden.
Çok güzeldi.İlham perilerine sağlik.Ba-yil-dım.
Ama bizim ikizleri hala yazmamişsin.
Seni seviyorum bu saçma yorum içinde özür dilerim Almimimmmmmmmm

Yazarın Cevabı:

Seni ben öldüreceğim de bakma gençsin diye dokunmuyorum hem ben de azkabana düşmek için çok gencim .-. Zira kedavralamadan önce cruciolayacaktım 0:) neyse ama geldin sonuçta bir şey demiyorum o yüzden. 

Öhöm benden asa mı? Emin misin benden istediğinden? Ron un asası gibi çıkarım belki yazık olur büyü ters teper :') 

Senin ikizleri de yazıyorum daha şu anda bayağı bi birikmiş işim var halletmeye çalışıyorum yavaş yavaş ikizleri de yılbaşında artık koymak istiyorum buraya sıkıldı onlar da beklemekten hadi globy diye başımın etini yiyorlar. :') :')

Sağol bebeğim benim yorumun için aa delinin zoruna bak saçma yorum diyor moralimi nasıl düzelttiğinin farkında değilsin sanırım şu saçma dediğin yorumunla. Ağzını burnunu yerim senin çılgın Azerim! 

Bu arada hala senden mail bekliyorum unuttun mu yoksa çünkü hiç mail gelmedi bana attım demiştin sanki bir ara ama yok hiç gelmedi. Onu da atıver bir ara :) bekleye bekleye kafam düştü balmumu heykel gibi :') :') Ben de seni seviyorum feridemm ^-^ görüşmek üzere *görüşelim artık!!!*Yorumlayan: felixfelicis
Tarih: 30/11/16 23:38
Bölüm: Rüzgarın Olsam?
Beğendim
Allahım nerelere doğru öleyim. *-*-*-*--*
Nerelere gideyim ben. Sirius'u bavuluma atayim da nerelere gideyim *-*
Çıldırıyorum ya Rabbi. *-*

Allahım benim neden bi Sirius'um yok. Ağlıyorum. Nedeeeeeeen?
Kalbim milyon parçaya ayrıldı gene. Ama dur ben halletcem. :')

Ellerine sağlık kadın! *-*-*-* Harika kelimesinin vücut bulmuş halisin. Bayılıyorum sana.

Sevgiler

Yazarın Cevabı:

Aman sen ölme sen bize sağ lazımsın :') hem Sirius çok üzülür sonra :') :') kimin rüzgarı olacak sen gidersen :')

Aynı soruyu neden bir Adrian ım yok diye ben de kendime çok sordum ama büyük ihtimalle yeryüzünde olamayacak kadar güzel oldukları içindir be kuşum :( 

Rica ederim cankuşum *-* ben de sana bayılıyorum <3 hatta kafana yine koccaman sarılmak istiyorum*-* kafanı bana yollar mısın kuşum? =) 

Öperim seni ♥♥♥Beğenmene de ayrıca çok sevindim *-*Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()