Yorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 01/11/16 01:12
Bölüm: Ada
Beğendim

YA KASJDHKJASHDKJAHDKAJHDKAHDKA.

TEK GERÇEKÇİ TEPKİM BU SKDJFKSHFKS

ay çok güzeldi, gerçekten okurken çok eğlendim. Ellerine sağlık. <3

Lucy - Michael konuşmaları harikaydı ama en çok hoşuma Azrael'i tanımlaman gitti. Canım devrik cümlem. <3 Hepsi ayrı ayrı çok güzeldi, çok komikti ve lsdkfjlsdjfsld yani daha ne diyim.

Yalnız bir nokta, "birkaç" kelimesini sık sık ayrı yazmışsın ona dikkat çekmek istedim. Bir de Michael'in "Witchcraft" dediği yerde neden İngiliççe tercih ettin merak ettim. 

Onun dışındaaaağ dediğim gibi çok güzeldi, dizi izliyo gibi hissettim kendimi ve parti çok hoştu!!

Ellerine sağlık!Yazarın Cevabı:

Yaa ben witchcraft'ı enochian diline çevirip öyle yazıcaktım aceleden unutmuşum! İngilizce - Enochian translator buldum ama her kelimenin anlamı yok, ama her sesin taklidini de buldum orada çevirecektim, yetiştireyim derken arada kaynamış. Düzelteyim bir ara. ^^ Bilgisayarımı da formatlayalı beri doğru düzgün bir office yüklemeye fırsatım olmadı henüz, drive da yazıyorum gözümden kaçan şeyler olabiliyor birçoklarda onlardan dikkat çektiğin için teşekkür ederim düzelteceğim. <3

Aslında bunda Azrael'in çok minik bir partı vardı daha detaylı tasviri, karakteristikleri Gabriella'nın Kovuğunda kaldı, bu biraz daha Lucifer üzerine oldu ama beğenmene sevindim. Teşekür ederim yorumun için!Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()