Yorumlayan: Quicksilver
Tarih: 02/11/16 15:02
Bölüm: You Can't Fly Away
Beğendim

Karakter Ölümü etiketini cigerlerime sokmak istiyor ve agliyorum, cok cok sevdim. Yani ne desem bilemiyorum Raziela'nin duygularini direkt kalbimde hissettim ve Azrael o kadar hos bir karakter olmus ki hani ben onu daha cok tanimak isterdim ellerine saglik her sey her sey cok guzeldi cok cok sevdim obuyorum seni :* b25;Yazarın Cevabı:

AY BUNA AĞLARIM YA. sen kompleks karakterleri sevince gururlu hissediyorum lajdls

ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BEN DAHA ÇOK ÖPÜYORUM CANIM AŞQUEM <3Yorumlayan: Nyxeia
Tarih: 01/11/16 20:20
Bölüm: You Can't Fly Away
Beğendim

YAAA BİLGESU YAZMIŞSIN YAZMIŞSIN YAZMIŞSIN MUTLU OLDUM DEMEK İSTİYORUM AMA OLAMADIM DA PEK. SÖZ KONUSU OLAN HİKAYELERİNİN SONUYSA GENELDE MUTLU BİTMİYOR GKJFKD ELLERİNE SAĞLIK <3 <3 <3Yazarın Cevabı:

HAHAHAHAH YA CANIM AŞKIM <3

MUTLU BİTMİYO AMA SEVDİĞİN İÇİN BEN MUTLUYUM ASIL <3Yorumlayan: Carmenta Onaylı Yazar
Tarih: 01/11/16 12:08
Bölüm: You Can't Fly Away
Beğendim

Driveda okuyamadım bari buradan şaapayım.

Suuuu

Bunun devamı ya da başı gibi bir şeyi yazmalısın (yazmasan da anlatscaksın bana) ben çok sevdim

Raziela nasıl öldü? Kim öldürdü? NOLUYOR?*bknz:kafası yandı*

Konuşcaz seninle <3 :*Yazarın Cevabı:

Evladım kız elli defa Azrael'e beni sen öldürdün diyo oha alsdkjlkasdja

Teşekkür ederim kuşum. <3Yorumlayan: Natulcien Onaylı Yazar
Tarih: 01/11/16 02:06
Bölüm: You Can't Fly Away
Beğendim

Çok güzel olmuş ellerine sağlık idk why ama biblical mitolojiyi seviyorum ben! Azrael'i özellikle çok beğendim, kibirli, kendini beğenmiş, kodlarına sadık, pişman... Tam olarak hikayende olması gerektiği gibi olmuş ne bir eksik ne bir fazla. ^^ (ya bu arada kendim yazarken baktığım için söylüyorum orak olan kısa ve eğik olan ingilizcede sickle diye geçen schtye olan tırpanmış HA ama orak dediğinde de anlaşılıyor yani konu Azrail olduğu için sıkıntı yok.) Raziel'i önce ölümlü sevgilisi sandım - ismine rağmen evet lol - sonra yavaş yavaş çıktı herşey ortaya. Ayrıca şarkı seçimi de harika olmuş kısacası çok güzeldi kalemine sağlık. <3

Bu arada aklıma Neil Geiman'ın ilk cinayeti (aynı zamanda cennetteki ilk cinayet) anlatan hikayesi geldi bu arada okumadıysan tavsiye ederim. Yazarın Cevabı:

YAaaa teşekkür ederim! Ben genelde biblical hakkında yazabileceğimi pek düşünmediğim için tereddütteydim :> Senin beğenmene cidden sevindim ya, hele ki yazdığından sonra!!! Ay o tırpanmıymış... Neyse bildiğim iyi oldu, ben daha çok Raziel'i uydurmaya çalıştığımdan aksjdak Şarkı hikayeyi seçti (asa büyücüyü seçer mehe) <3 Tekrar teşekkürler!

Hikayeyi okumadım ama bakıcam en kısa amanda, teşekkürler! <3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()