Yorumlar: Sonbahar

Yorumlayan: EmpaT
Tarih: 24/10/16 13:35
Bölüm: Sonbahar
Beğendim

vay be, kiraz ağacını da, bunu da okudum muhteşemdi.

"sonbahar"ı okurken bana hep farklı kurgudaki bir romanda bir babanın çocuklarına anlattığı bir hikaye izlenimi verdi. ve bunu kitaplarda okumaya bayılırım. o kadar güzeldir ki o bölümler; çölün ortasında bir vaha gibi. 

tek bir tenkit yapacağım bu sefer sana.

kiraz ağacında baştan sona olan güzelim tasviler sonbaharda gelişmede/ortalarında sekteye uğrayıp sonlarında yeniden 'merhaba' dedi. 

harry hermione olmasını geçtim (bilirsin koyu fanıyım ) hikaye kurgusal açıdan da çok iyi. 

ben bu kiraz ağacını nasıl okumam ya? okudum da hatırlamıyor muyum acaba? yorum da yazmamışım... :// 

 

genel olarak iki hikaye de muhteşemdi. 

ve bu hikayeye puanım: 10/9 (-1 tasvirler ama iki hikayeyi parça- bütün ilişkisini göz önüne alarak) 10/10. 

görüşmek üzere :DYazarın Cevabı:

Heh, gel bakalım şöyle, aferin. :D Bu ikisi de benim için çok özel hikayeler, yazarken duygu yoğunluğundan patlayacaktım neredeyse... Sadece çift değil kurgu olarak da beğenmen bayağı mutlu etti beni :D 

Teşekkürler moruk. <3Yorumlayan: Astalder
Tarih: 01/10/16 17:59
Bölüm: Sonbahar

Ben bunu cok begenerek okudum yorum yazmadan gecemezdim ama o kadar guzeldi ki ne yazacagimi da bilemiyorum. Okurken sonbahar iliklerime isledi, kasvetliydi oldukca, oldukca huzunluydu okurken yoruldugumu hissettim hatta ve bu tamamen mukemmel betimlemelerden. Harry Hermione hic sevmedigim bi ship oldugu halde. . . Kalemine saglik sahane olmus.Yazarın Cevabı:

Aww <3 Ben de cevaba ne yazacağımı bilemedim bu lafların üstüne... Çok teşekkür ederim, özellikle harmony şiplemediğin halde beğenmen çok gurur verici. Gerçekten teşekkürler. Görüşmek üzere <3Yorumlayan: Geryal
Tarih: 29/09/16 14:55
Bölüm: Sonbahar

Mutluluk gözyaşları dokuyorum,uzun zamandır (ki bana göre epey bir zamandır)Harmony hikayesi bekliyordum.

Gelmesi beni öyle mutlu etti ki,heleki evin en sevdiğim iki yazarından birisi yazınca daha bir mutlu oldum.Kiraz ağacını bir on sefer okumuştum,herhalde bunuda bir on kez okurum.

 

İnternet paketinin hiç bitmemesi dileğiyle,Klavyene ve Yüreğine sağlık.(yeni Harmony hikayeleri beklemeye gider)Yazarın Cevabı:

Aww <3 Merhaba, hoşgeldin, ilk yorum senden oldu... Harmony şiplediğini bilmiyordum, sevindim görünce bi. :D Ben de uzun zamandır yazmayı bekliyordum, anca kısmet oldu işte...

Çok teşekkür ederim Geryal, ne güzle dilek o öyle, amin inşallah alkjhghjkl :D Görüşürüz! <3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()