Yorumlar: Yeniden Merhaba

Yorumlayan: Natulcien Onaylı Yazar
Tarih: 09/09/16 23:47
Bölüm: Yeniden Merhaba

Merhaba, kedi geçen gün bir hikayenin betalığını yaptığından bahsettiğinde bir de içerisinde Malfoy'lardan birilerinin geçtiğini gördüğümde merakıma yenik düşüp geliverdim. ^^

Öncelikle one-shot yazak zordur. En azından aklımdaki bir hikayeyi one-shota sığdırmak bana hep zor gelmiştir. Sen işin daha da zoruna kalkışıp OC one-shot yazmışsın. ^^ Açıkçası OC karakterle bağlantı kurmakta zorlandım demeliyim zira kısacık bir hikayede anlatılamayacak kadar derin bir karakter gibi görünüyor. ^^

Rüya kısmını beğendim, Narcissa'yı hep sevmişimdir, bir de sonunda insan kendine avada kedavra atabilir mi hiç düşünmemiştim haha. (kendine attı doğru anladıysam)

Karakterini ileride daha da derinden tanımak dileğiyle, ellerine sağlık!^^Yazarın Cevabı:

merhaba natulcien! 

evet zor ve bunun farkına maalesef ki yeni varıyorum. sadece çok bölümü planlayıp uygulayamamaktan çekiniyorum ve oradan buradan sıkıştırarak tek bölümlük oluyor ama kara kedi sağ olsun çok güzel düzenledi <3  

eveet rüya kısmını ben de seviyorum ^^

umarım natulcien, görüşmek üzere! :*Yorumlayan: Carmenta Onaylı Yazar
Tarih: 09/09/16 22:56
Bölüm: Yeniden Merhaba
Beğendim

Selaaaaam^^

Kitaplık'ta görünce özete dikkat etmeden Narciss/Lucius sanıp es geçmiştim KaraKedi dürtünce bir daha baktım, neyse. Uzun bir zamanın ardından yayınlamışsın, o hissi iyi bilirim. Umarım daha uzun aralr vermezsin ^^

Genel olarak beğendim diyebilirim, demek istediğim şeyler var. Öncelikle kip geçişleri biraz göze batmış, Hani gidiyorum, yapıyorum dan sonra yaptı vs ye dönmesine dikkat etmelisin.

Oc karakterin var *en sevdiğim şeylerden biri*, güzel. Sanıyorum ayrı bir hikaye yok? En azından bölüm notlarında ufak bir tanıtım, kimdir, nedir, ne değildir tarzı kısa cümlelerle tanısaydık hikaye biraz daha anlaşılır olabilirdi. (Evet, takıldığım yerde Kedi'nin tepesine çöktüm)

Ve son olarak ,gerçi kesin değil ama, Avada Kedavra ile intihar edilebiliyor mu? Burada biraz daha farklı bir yol izleyebilir miydi? Bunlar geldi aklıma açıkçası.

Dediğim gibi genel olarak iyiydi, beğendim ^^ Daha da güzellerini okuyacağımı biliyorum (iyi bir betan var), bol bol yazmaya gayret et :)

Görüşmek üzeree <3Yazarın Cevabı:

Selam Carmenta :> 

Evet epey uzun bir zamanda bu kadar toparlanabildi, elden geldiğince :) 

O rüya kısımları sorun çıkarttı biraz. aslında onu belirtsem iyi olurdu. Şimdi ben bu hikayeyi mümkün olduğunca çabuk elden çıkartmaya çalıştığımdan çünkü artık gına geldiğinden dolayı eksiklikler çok oldu maalesef. Ben bile bazen okuduğumda olmamış bu diyorum ama kedi sağ olsun, çok daha beter bir durumdan buraya getirildi hikaye, mutluyum .-.

Avada kedavra soruna da bir önceki paragrafı göstereyim açıklaması orada.

Umarım daha çok ve iyi yazarım, teşekkür ederim~~ <3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()