Yorumlar: Çelikle Dans

Yorumlayan: TheaLyn
Tarih: 09/10/16 22:00
Bölüm: One Shot
Beğendim

Merhabalar! Nasilsin? Umarim iyisindir :)

 

Oncelikle cumlelerinle ilk kez tanisiyorum ben. Keske daha once tanissaymisim dedim :) Betimlemelerin cok guzeldi... Siir, kilic, hareketler falan insanin gozunun onunden akiyor. Hem cok degisik, hem de cok guzel bir hikaye olmus. Ellerine saglik! :) Bize boyle ilginc ve guzel bir hikaye okuttugun icin de ayrica tesekkurler :)Yazarın Cevabı:

Selam TheaLyn. Sana da iyi dileklerimi yolluyorum.

Teşekkür ederim. İnsanın gözünde akıyorsa hikaye amacına ulaşmış demektir. 

Okuyup yorumladığın için ayrıca teşekkürü benim etmem gerek asıl. Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 08/10/16 18:52
Bölüm: One Shot
Beğendim

Merhaba Saga. Çok değişik ve etkileyici bir hikayeydi gerçekten. Şiirle hikayeyi bütünleştirmişsin ve inanılmaz güzel bir şey çıkmış ortaya. Sanırım şiiri de sen yazdın, sadece onu koysaydın ona da bayılırdım. Çok güzel olmuş gerçekten, kalemine, emeğine sağlık. :)Yazarın Cevabı:

Selam Calypso. Tanıdık bir Nick görmek güzel yorumlarda

Beklediğimden daha iyi yorumlar gelmesi sevindirici. Şiir için ilham perisi kiralamış olsamda -Şair burada iki satırın alıntı olduğunu itiraf ediyor- sonucun zorlama görünmemesine sevindim

Tekrar teşekkürler. Görüşmek üzere kolay gelsin dileklerimi yolluyorumYorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 06/10/16 20:45
Bölüm: One Shot
Beğendim

Vaoov... Mükemmel bir sahne betimlemesi olmuş bu. <3 Sen ne ara böyle cümleler kurmaya başladın Saga, hmm? :D Gerçekten cümlelerine bayıldım, kılıç-şiir bağdaştırmasına... Bir de dizelerin altına sahnecikleri doldurman çok güzel olmuş, zor ama güzel uygulanmış bir teknik, hakikaten tebrik ederim. Kısa dizeler de senin sanırım, değil mi? Dize diyorum, şiir gibi duruyor uzaktan bakınca çünkü. Ama öte yandan hikayeyle de bir bütünler... Muhteşem ya, cidden. <3

Kısacık ama pek çok açıdan değişik ve başarılı bir hikaye olmuş, yazım/dilbilgisi bakımından biraz daha özenli olsaydı 10 puanı helal ederdim ama yarışma adaylarına bol keseden dağıtmamaya karar verdim, oy kullanırken yardımcı olsun bana jahgfhjk :D Başarılar yarışmada!Yazarın Cevabı:

Öncelikle senden bu yorumunum gelmesinin beni ekstra sevindirdiğini söyleyeyim.

Ardından çok çok ve belki biraz daha çok teşekkürümü ettikten sonra devam ediyorum.

yeni versiyon olarak updatelerim hazır ve nazır. Aslında fandomu olsan diğer crossoverlarımı tavsiye ederdim.

Bunun bir teknik olduğunu bile bilmiyordum ama iyi bir şekilde uygulamam beni sevindirdi. şiir maksadıyla yazdığım kalın cümleleri kendim yazdım evetama ilham olan bir kaç satırı alıntıladığımı itiraf ediyorum.

yazım dilbilgisi için bir betaya ihtiyacım var zira ben artık 30. kez okuyunca gözümden kaçabiliyor. Gerçi buna 10 kere falan bakmışımdır en fazla.

Eh benden kıt puan veremezsin ama çabanı takdir ediyorum :D

Tekrar teşekkürler. Görüşmek üzere kolay gelsin dileklerimi yolluyorumSonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()