Yorumlayan: Okurperestt
Tarih: 14/03/17 12:26
Bölüm: The Unquiet Grave-Rüzgâr Soğuk Esiyor
Beğendim


Yorumlayan: Sfenks Patisi
Tarih: 05/09/16 23:02
Bölüm: Seeds Of Love-Sabah Kuşları
Beğendim

OLAMAZ DEMİN ÇOK UZUN BİR YORUM YAZMIŞTIM VE SİLİNDİ :((

Şimdi ister istemez biraz heves kırıklığıyla yazacağım ama neyse :P harikulade güzel, insanı okuduğuna musmutlu eden bir bölümdü. Faelan'ın hayatını anlattığı kısma bayıldım, o kadar tatlıydı kii! Önceki bölümlerdeki gibi masalsı ve belirsiz havayla daha ayrıntılı ve sağlam bir anlatım tarzını birleştirmen ve bunu tutarsızlık hissettirmeden yapman çok hoşuma gitti. Bu özelliğinin ötesinde de anlatım stilini çok seviyorum, özellikle de kelimelerin çeşitliliği ve bunun "buraya havalı kelime koydum bunu fark edin" hissiyatıyla değil de çok doğal bir şekilde olması hoşuma gidiyor, hatta birazcık kıskandım itiraf edeyim :P Ayrıca loreena mckennitt çok sevdiğim bir sanatçıdır, onun da ucundan bölüme dahil olması benim için çok hoş bir ayrıntıydı.

ne diyebilirim ki, sonraki bölümleri manyakça bir heyecanla bekleyeceğimi söylemekten başka? Ayrıca ilham perilerine iyi çalışmalar :)Yazarın Cevabı:

Merhaba <3 YA BU NE GÜZEL BİR YORUM. Ne diyeceğimi bilemedim resmen, çok çok çok teşekkür ederim Sfenks Patisi. (Nickine bayılıyorum bu arada :D)

Ya valla yazarken aslında bazen "bu cümle güzel oldu ha, bağırsın böyle, fark edilsin" diye düşündüğüm oluyor açıkçası akjhgfhjk ama size öyle yansımıyorsa ne mutlu bana... Gerçekten, uzun zamandır aldığım en güzel iltifatlardan biri oldu bu yorum; çünkü anlatımın doğal olması, zorlama durmaması benim okur olarak da bir kitapta/hikayede en çok aradığım şeylerden biri. Umarım sonraki bölümlerde de bu yükselmiş beklentilerini karşılayacak şekilde yazabilirim. :)

İlham perilerim greve gitmezse ilk bölüm notunda dediğim gibi haftada bir bölüme devam etmek istiyorum, yani paazartesiden pazartesiye... Haftaya görüşmek ümidiyle diyelim :D Tekrar çok teşekkür ediyorum yorumun için, hoşçakal <3Yorumlayan: Sfenks Patisi
Tarih: 04/09/16 20:19
Bölüm: The King of Thule-Altın Kadeh
Beğendim

YAAA AMA BU ÇOK GÜZEL O.O

Hikayenin her şeyine bayıldım sanırım. Karakterler, masalsı havası, kullanılan şarkılar... Bir tek efsun kelimesi çok fazla kullanılmış müziği tasvir ederken, göze batıyor :P onun dışında çok çok çok güzel. Yazarın Cevabı:

Vaooov, teşekkür ederiim!! <3 Çok mutlu oldum yorumunu görünce, gerçekten... Benim çok severek yazdığım bir konu, okuyan birinin de beğenmesi iki kat güzelleştiriyor durumu. 3. bölümü üşenmeyip tamamlamam için ciddi bir teşvik oldu bu bana. :D

EFsun, lol, yapmışımdır-dikkat edeceğim bundan sonra. :) Çok çok çok teşekkürler Sfenks Patisi..<3Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()