Yorumlayan: semanurybc
Tarih: 03/08/16 23:58
Bölüm: Ekim Kırıntıları
Beğendim

Yaaa, ağlarım bak. Şu kısacık şeyde bile neler hissettiriyorsun...

Ben neredeydim bu zamana kadar! 3 hikaye daha birikmiş odamın kapısında... Yokluğumu farkına vardın mı, doğru söyle? 

En kısa zamanda da diğer hikayeleri okumayı düşünüyorum. Ama şu an şarj sıkıntım var... Ahhh, şu şarj entrikaları...

Yoruma gelirsem, yine döktürmüşsün... Çok güzeldi, muhteşemdi... Şu an farkettim de, mutlu son sevmem ama elinden bir mutlu son okumak isterim.

Bol ilhamlı geceler!!! ^^Yazarın Cevabı:

Semaaaa, tabi ki fark ettim yokluğunu. Dedim, acaba tatile falan mı gitti, nerelerde? Sabah nasıl sevindim yorumunu görünce, bir bilsen.

Çok çok teşekkür ederim. Çok mutlu oluyorum böyle güzel şeyler duyunca. Mutlu sonların insanı değilim galiba ben de, bayılıyorum mutsuz son yazmaya. :D Ama ben de bi denemek istiyorum, bir konu bulursam mutlu bitirebileceğim. *Son anda mutsuz yaptı. Beklerim kendimden. :D 

İçten yorumun için tekrar teşekkür ederim. Görüşmek üzere :)Yorumlayan: BellaElmer
Tarih: 02/08/16 10:29
Bölüm: Ekim Kırıntıları

Ama ben seni cok daha baska yerden hatirliyorum HPTR'den :) ben slytherin baskani olan Bella, sende ravenclaw baskani olan Calypso'sun :)Yorumlayan: BellaElmer
Tarih: 01/08/16 22:42
Bölüm: Ekim Kırıntıları

Calypso seni burada bulmak ne hos :) anlatimin o kadar guzeldi ki insan kendini kaptiriyor o kurken. Serinin kucuk bir parcasini okumama ragmen bayildim. Yaziyi okuyucuya aktarma seklin harikaydi :)Yazarın Cevabı:

Merhaba. Turkfanfiction'dan hatırlıyorum ben de seni, seni de burada görmek çok güzel. Hoşgeldin Ev'e. :)

 

Çok teşekkür ederim değerli yorumun için. İstediğimden çok daha kısa sonuçlanan bir hikayeye böyle yorumlar gelmesi çok mutlu ediyor beni. Tekrar teşekkür ederim. Görüşmek üzere. ^^Yorumlayan: Atalente Praetorium
Tarih: 01/08/16 21:14
Bölüm: Ekim Kırıntıları
Beğendim

Kısacıktı ama öyle çağrışımları, öyle cümleleri ve öyle ayrıntıları vardı ki bana çok uzun şeyler anlattı. Ne bir kelime fazlaydı ne bir kelime az ve bana öyle çok şeyler hissettirdi ki kelimelerin ötesinde sessizlik de vardı.

Bayıldım.

Ellerine sağlık gerçekten <3Yazarın Cevabı:

Melisaaa, nasıl sevindim yorumunu görünce bir bilsen. Özlettin kendini, o zaman tekrar hoşgeldin. ^^

 

Çok teşekkür ederim güzel yorumun için. Çok mutlu oldum senden bunları duyunca, içten yorumlarını özlemişim. Kocaman öpüyorum ve tekrar teşekkür ediyorum. :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()