Yorumlar: Motorsiklet

Yorumlayan: Licenta
Tarih: 10/07/16 23:06
Blm: Motorsiklet

YAÐAÐAÐAÐAÐAÐAAÐAÐAÐAÐAÐAÐAÐAÐAÐÐAÐAÐAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAÐÜAÐÐAÐAÐAÐAAÐÐAÜGÐSHIDJFASDOKÞ<ILBNÝF EEEEEGSUnuirvOJEFVNMÐOWHEW>gjfpAUDEGIJEÜOJ VAPOGÐIIBPHKWREGMOECVGHMOHMOIÖRXÇÇÇAÐUW90WHOENRP<

bunu yazmaya çalýþýrken bilgisayarýmý çökerttim bir saniye

APÐAÐAÐAAÐSAÐÐSFOKAOKÐAÐDOKDAÐOAFDKAOFDGDOAGKAKPÐÐP

evet yorumum bu saygýlar þdkljg

aww'lamakla anýrmak arasýnda bir ses çýkarmýþ olabilirim okurken YA ÇOK TATLI NAPÝYÝM ÇOK TATLI YA BU BÖYLE ÞEY OLMUÞ BÖYLE DÝYALOGLAR TAM BÖYLE MÜKEMMEL ZOE'NÝN KONUÞMA TARZI WADE'ÝN YÜZSÜZLÜÐÜ FALAN MOTOR ÝÇÝN ÜZÜLMESÝ VE ÝKÝNCÝ BEBEK ALLAHIM.

çok mutluyum

Çok özlemiþim ben bunlarý, resmen tekrar izlemek istiyorum ama dayanabilir miyim bunlar kavuþana kadar bilmemedim DAHA ÇOK MU YAZSAN SEN?

Çok teþekkür ederim her þey için <3Yazarýn Cevabý:

Yaa ben de tekrar izlemek istiyorum ama zamaným yoook, yazmak için canon ayrýntýlarý hatýrlamaya çalýþýrken açmamak için zor tutum kendimi-Ava is real bence þu noktada zaten, ikinci çocuklarý bir kýz olmalý çünkü anlatabiliyor muyum? KIZ BABASI WADE KINSELLA, SAYGILAR.

Valla karakterler tatlý, yazarken ne kadar yazabildim ooc yapmadan bilmiyorum çünkü Wade aþýrý zor ama iþte baþlayýnca geldi gerisi ve Wade mutlaka motorsiklet sahibi olmalý, haksýz mýyým? Bence iyi fikirdiþlkjhklþ

Ýyi ki doðdun tekraaaaar, seni seviyorum, bir parça gülümsetebildiysem ne mutlu bana <3 Görüþürüz! :* Sonu yok.
Yorum yapmak iin giri yapmalsn. ()