Yorumlar: Motorsiklet

Yorumlayan: Licenta
Tarih: 10/07/16 23:06
Bölüm: Motorsiklet

YAĞAĞAĞAĞAĞAĞAAĞAĞAĞAĞAĞAĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĞÜAĞĞAĞAĞAĞAAĞĞAÜGĞSHIDJFASDOKŞ<ILBNİF EEEEEGSUnuirvOJEFVNMĞOWHEW>gjfpAUDEGIJEÜOJ VAPOGĞIIBPHKWREGMOECVGHMOHMOIÖRXÇÇÇAĞUW90WHOENRP<

bunu yazmaya çalışırken bilgisayarımı çökerttim bir saniye

APĞAĞAĞAAĞSAĞĞSFOKAOKĞAĞDOKDAĞOAFDKAOFDGDOAGKAKPĞĞP

evet yorumum bu saygılar şdkljg

aww'lamakla anırmak arasında bir ses çıkarmış olabilirim okurken YA ÇOK TATLI NAPİYİM ÇOK TATLI YA BU BÖYLE ŞEY OLMUŞ BÖYLE DİYALOGLAR TAM BÖYLE MÜKEMMEL ZOE'NİN KONUŞMA TARZI WADE'İN YÜZSÜZLÜĞÜ FALAN MOTOR İÇİN ÜZÜLMESİ VE İKİNCİ BEBEK ALLAHIM.

çok mutluyum

Çok özlemişim ben bunları, resmen tekrar izlemek istiyorum ama dayanabilir miyim bunlar kavuşana kadar bilmemedim DAHA ÇOK MU YAZSAN SEN?

Çok teşekkür ederim her şey için <3Yazarın Cevabı:

Yaa ben de tekrar izlemek istiyorum ama zamanım yoook, yazmak için canon ayrıntıları hatırlamaya çalışırken açmamak için zor tutum kendimi-Ava is real bence şu noktada zaten, ikinci çocukları bir kız olmalı çünkü anlatabiliyor muyum? KIZ BABASI WADE KINSELLA, SAYGILAR.

Valla karakterler tatlı, yazarken ne kadar yazabildim ooc yapmadan bilmiyorum çünkü Wade aşırı zor ama işte başlayınca geldi gerisi ve Wade mutlaka motorsiklet sahibi olmalı, haksız mıyım? Bence iyi fikirdişlkjhklş

İyi ki doğdun tekraaaaar, seni seviyorum, bir parça gülümsetebildiysem ne mutlu bana <3 Görüşürüz! :* Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()