Yorumlayan: Ninfea Onaylı Yazar
Tarih: 30/06/17 22:08
Bölüm: Rengi Olsaydı Şayet
Beğendim

Merhaba Elif, nasılsın? :)

Sen bana gelmedin, ben sana geleyim dedim :D

 

Bir bakınayım diye girdim, soluğu kütüphanende aldım.

HP evreninde olmadığım için o yazdıklarını okuyamıyorum, maalesef ama şahane yazdığına eminim. Bu minicik One-Shot'ına ise tek kelimeyle bayıldım!

 

Eğer duygulara bir renk verecek olsaydım, herhalde ben de seninle aynı renkleri verirdim diye düşündüm. Yalın, sade, akıcı ve şahane bir dil kullanımı. Buradan bütün alkışları sana yolluyorum.

 

Başka maceralarda görüşmek üzere :)Yazarın Cevabı:

Merhaba Nil :) Yorumuna bu kadar geç cevap verebildiğim için gerçekten özür dilerim. Felaket yorucu bir dönemden sonra kendimi toparlamam uzun sürdü biraz hahaha, mezun olsam artık keşke, çok yordu bu fakülte beni 

Çok teşekkür ederim güzel yorumun için. Harry Potter fandomunda olmanı çok isterdim, Ev'deki hikayelerin yarısı neredeyse HP sanırım :D Belki özgün yazmaya zorlarım kendimi ki bence artık biraz yapmam gerekiyor :D Çok teşekkür ederim tekrar güzel yorumun için, görüşmek üzere ^^Yorumlayan: semanurybc
Tarih: 28/06/16 17:14
Bölüm: Rengi Olsaydı Şayet
Beğendim

Calypso, merhabaa!

Güncelde görünce koştum geldim, yine kağıda döktürmüşsün karanlığını. Renklerle arandaki bağı arıyorum şuan. Diğer hikayelerinde de renklerle duyguları harmanlamıştın. Hep devam et renkleri kullanmaya.

Bende artık yazı tahtasını kollayacağım. Okul bitti, yazmaya başlayayım diyorum. 

Hikayeyi çoook beğendim. Duygu aktarımı, duygulara seçtiğin renkler, o sarı rengi benim hayatta aklıma gelmişti. Çok uyumlu olmuş. Sinir bozucu apartman sarısı jdjdjjd.

Gözüm sende, bir hikayeyle kurtulamazsın. Bol ilhamlı günler! ^^Yazarın Cevabı:

Merhaba Semaa :) Renkleri kullanmak, vazgeçemediğim bir alışkanlık gibi oldu benim için. Ben de hikayeyi bitirdikten sonra fark ettim, bir önceki hikaye gibi renkler üzerine kurmuşum jurguyu. Çok seviyorum renkleri duygularla, kişilerle, durumlarlq bağdaştırmayı sanırım, o yüzden bir türlü vazgeçemiyorum. :D 

Yazı Tahtası, harika bir ilham kaynağı. Bir kenara yazdığım kelimelerim var, umarım kullanabilirim onları da. :D Hazır tatil gelmişken ben de öneririm tahtayı kullanmanı, hikayelerini de özledim. 

Benim felaket depresif bir yönüm var galiba, hikayelerimde ortaya çıkıyor. Mutlu bir şeyler yazmayalı bayağı oldu. :D 

Çok teşekkür ederim yorumun için. Benim de gözüm senin üstünde, haberin olsun. :D Görüşmek üzere. ^^Yorumlayan: laplacesdemon
Tarih: 25/06/16 02:19
Bölüm: Rengi Olsaydı Şayet

Çok güzel yazmışsın, sinestezi hakkında bir bilgin var mı bilmiyorum ama varsa çok güzel ifade etmişsin. Ellerine sağlık.Yazarın Cevabı:

Sinestezi hakkında bir bilgim yoktu, biraz önce okudum biraz internetten. Farkında olmadan onu çağırıştıran bir hikaye yazmışım sanırım. Çok teşekkür ederim yorumun için. :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()