Yorumlar: Gerçek Renkler

Yorumlayan: Ivanka Majalis
Tarih: 02/07/16 09:57
Bölüm: Gerçek Renkler
Beğendim

Violet, okurken tek hissettiğim şey hüzündü ronks'u nasıl böyle yazabildin anlamış değilim gerçekten bak. Tamam sirius ama ne bileyim. Alışkanlıktan galiba, insan mutlu bir şeyler bekliyor. Çerez gibi olmuş aslında. Hüzünlü bir çerez :|

Ayrıca tonks'un saç rengi olayı da güzel olmuş, öyle bir olay yaşanmışken sıradan şeylerden bahsetme halleri çok doğal. Gerçekten beğendim o ankete ben de katılmıştım ve snape'le ilgili bir şey yoksa muhtemelen remus/tonks'a oy vermişimdir. Neyse, bu güzel hikayeyi yazdığın için teşekkürler :)

Live long and prosper.



Yazarın Cevabı:

Hey, Ivanka... Hoşgeldin :D

Ama remadora zaten baştan aşağı hüzünlü bir çift değil mi? Fluff çok yakışıyor onlara ama, aslında hikayeleri sırf hüzün... Canona uysun istedim biraz bunda, o zaman da haliyle hüzün şart tabii. (Niye mutlu olamadılar ühühühü diye ağlıyorum arka planda)

Bu soruda Snape yoktu lol, Snapeli soruların cevaplarını da yazamadım zaten..:/ 

Çok teşekkür ediyourm yorumun için, beğenmene sevindim Ivanka... Tekrar görüşmek üzere! <3



Yorumlayan: RudySteiner
Tarih: 06/06/16 00:58
Bölüm: Gerçek Renkler

Remus ve Tonks'u anlatan ve AU olmayan çok az hikaye var ve sen bu konuda başarılı bir eser vermişsin. Hem Remus hem de Tonks karakterlerini yansıtabilmişler ve hikayen birçok farklı açıdan çok güzel. Karakterlere gerçek duygular vermişsin, gerçek hisler yüklemişsin ve onları bu kadar güzel ve hayattan yapan da bu olmuş. Senden daha fazla Remus, daha fazla Dora beklerim :)



Yazarın Cevabı:

Merhaba Rudy :) Yeni üyeesin diye hatırlıyorum, o yüzdne öncelikle hoş geldin aramıza...<3

Remus ve Tonks'u çooook fazla seviyorum ben, epeyce one-shot yazdım onlar için hatta, iyi ya da kötü... Başarılı bulmana sveindim bunu. Başka remadoralarda görüşmek üzere diyelim? :)

Çok teşekkürler güzel yorumun için...<3



Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()