Yorumlayan: Ivanka Majalis
Tarih: 02/07/16 09:57
B÷lŘm: Ger├žek Renkler
Be­endim

Violet, okurken tek hissetti├░im ├żey hüzündü ronks'u nas├Żl böyle yazabildin anlam├Ż├ż de├░ilim gerçekten bak. Tamam sirius ama ne bileyim. Al├Ż├żkanl├Żktan galiba, insan mutlu bir ├żeyler bekliyor. Çerez gibi olmu├ż asl├Żnda. Hüzünlü bir çerez :|

Ayr├Żca tonks'un saç rengi olay├Ż da güzel olmu├ż, öyle bir olay ya├żanm├Ż├żken s├Żradan ├żeylerden bahsetme halleri çok do├░al. Gerçekten be├░endim o ankete ben de kat├Żlm├Ż├żt├Żm ve snape'le ilgili bir ├żey yoksa muhtemelen remus/tonks'a oy vermi├żimdir. Neyse, bu güzel hikayeyi yazd├Ż├░├Żn için te├żekkürler :)

Live long and prosper.Yazar├Żn Cevab├Ż:

Hey, Ivanka... Ho├żgeldin :D

Ama remadora zaten ba├żtan a├ża├░├Ż hüzünlü bir çift de├░il mi? Fluff çok yak├Ż├ż├Żyor onlara ama, asl├Żnda hikayeleri s├Żrf hüzün... Canona uysun istedim biraz bunda, o zaman da haliyle hüzün ├żart tabii. (Niye mutlu olamad├Żlar ühühühü diye a├░l├Żyorum arka planda)

Bu soruda Snape yoktu lol, Snapeli sorular├Żn cevaplar├Żn├Ż da yazamad├Żm zaten..:/ 

Çok te├żekkür ediyourm yorumun için, be├░enmene sevindim Ivanka... Tekrar görü├żmek üzere! <3Yorumlayan: RudySteiner
Tarih: 06/06/16 00:58
B÷lŘm: Ger├žek Renkler

Remus ve Tonks'u anlatan ve AU olmayan çok az hikaye var ve sen bu konuda ba├żar├Żl├Ż bir eser vermi├żsin. Hem Remus hem de Tonks karakterlerini yans├Żtabilmi├żler ve hikayen birçok farkl├Ż aç├Żdan çok güzel. Karakterlere gerçek duygular vermi├żsin, gerçek hisler yüklemi├żsin ve onlar├Ż bu kadar güzel ve hayattan yapan da bu olmu├ż. Senden daha fazla Remus, daha fazla Dora beklerim :)Yazar├Żn Cevab├Ż:

Merhaba Rudy :) Yeni üyeesin diye hat├Żrl├Żyorum, o yüzdne öncelikle ho├ż geldin aram├Żza...<3

Remus ve Tonks'u çooook fazla seviyorum ben, epeyce one-shot yazd├Żm onlar için hatta, iyi ya da kötü... Ba├żar├Żl├Ż bulmana sveindim bunu. Ba├żka remadoralarda görü├żmek üzere diyelim? :)

Çok te├żekkürler güzel yorumun için...<3Sonuš yok.
Yorum yapmak išin giri■ yapmalřsřn. ()