Yorumlar: Köprü

Yorumlayan: kubraustun1178
Tarih: 04/01/17 21:30
Bölüm: Köprü
Beğendim


Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 19/06/16 15:09
Bölüm: Köprü
Beğendim

Merhaba Violet :) Hannigram yazması oldukça zor bir çift, hele Hannibal, anlaşılması inanılmaz güç bir karakter. Hayran kaldım hikayeye bu yüzden, o kadar gerçekti ki, Hannibal'ın tebessümüne kadar. Kalemine, emeğine sağlık. Senden Hannigram okumak, büyük zevk. Görüşmek üzere :)Yazarın Cevabı:

Merhabaa, ben bunu görmemişim-özür dileirm geç cevaplıyorum. :/ Hannibal'ı yazmak cidden aşırı zor, o yüzden hiç uzun yazmıyorum zaten :D Bunda "gerçek" bulman çok kıymetli, çok teşekkür ederim... <3

Görüşmek üzere :*Yorumlayan: rosie green Onaylı Yazar
Tarih: 31/05/16 21:29
Bölüm: Köprü

yaaa hannigram görüyor bu gözler :) o kadar az ki görünce deli seviniyorum :) çok ağır bir çift gerçekten kalemine sağlık :)Yazarın Cevabı:

Vakit bi de cesaret bulup diziyi izleseem daha ne hannigramlar yazarım ben de, imkansızlık işte... Çok fena bi çift ya, gerçekten. Hakkını vermek de zor, pek uzun fice girşemiyorum o yüzden.

Teşekkür edeirm Rosie <3Yorumlayan: semanurybc
Tarih: 24/05/16 07:00
Bölüm: Köprü
Beğendim

Çok gerçek bir hikaye. 

Her dâim kötüler kazanır, iyileri kötü yapan. 

Anlatamadım aslında ama olsun. Gerçekten ve gerçekten ilhamını bulmana o kadar sevindim ki. Seni de, kalemini de, düşüncelerini de, odana girmeyi de... O kadar çok şeyini özlemişim ki. İnşallah devamı gelir. 

Hikaye çok güzeldi, çok çok çok.

Bol ilhamlı bir gün olsun. ^^Yazarın Cevabı:

Umarım gelir devamı ya, ben de özlemişim yazmayı çok... Hayat müsaade ederse bi. 

Beğenmene sevindim, çok teşekkürler yorum için <3Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()