Yorumlar: Fourth Brother

Yorumlayan: BademliiMagnum
Tarih: 16/07/16 14:50
Bölüm: Fourth Brother

Bence çok çok güzel bir hikaye. Farklı evrevleri o kadar iyi baglamissin ki hayran kaldım

 Dördüncü kardeşin Loki olmasına çok sevindim. Ve Thorki olmasına da.  Telefonda olmasam daha uzun şeyler yazabilirdim kusuruma bakma. Ellerine sağlık. :DYazarın Cevabı:

Merhaba! 

Bu kadar farkı evrenleri ben nasıl bağladım hiç bilmiyorum ama bir şekilde oldu, iyi ki oldu.  Kendileri bir seri oluşturdular.  

Dördüncü kardeş hakkında çok düşündüm. Farklı Farklı evrenlerden çok insan düşündüm. (bkz: Spock) Ama sonunda buldu. Ki zaten loki var sa Thor var... Öylece devam etti. Bu kadar yazman bile mutluluk kaynağı :) Teşekkür ederim.  <3Yorumlayan: VIP_TripleSSiopeia
Tarih: 04/05/16 21:29
Bölüm: Fourth Brother
Beğendim

Aman Tanrı'm didim *-* En sevdiğim iki aktörün, en sevdiüim dizinin ve en sevdiğim filmin croos-over'ı olan bir fiction okudum *-*


Ve çok mütüştüüüüü


Bu arada Tom Hiddleston'ın, 3. kardeş olarak Sherlock'a katılabileceği dedikodusunu biliyor muydun (fısırfısırfısır) :D :D :D


İnşallah katılır ve İnşallah sana o sezondan uzun soluklu bir çok fic konusu çıkar.


Eline, kalemine, hayalgücüne sağlık :DYazarın Cevabı:

Ya bu iki insan zaten herkesin sevgilisi bence ya. Sevmeyen ölsün, hıh. Muhteşemler. 

 

Gerçekten öyle bir dedikodu var mı cidden. Olsun çünkü, mıhteşem olur. Çok mıtlı olurum. Ağlarım. :') Lütfen. Olur da katılırsa buralarda sherlocktan geçemezsiniz. 

 

Love you! Görüşürüz.Yorumlayan: laplacesdemon
Tarih: 02/04/16 22:59
Bölüm: Fourth Brother

ygs mağduru olan ben, hikayeyi yeni görüyorum ama gerçekten görmeye değermiş. önce snarry, severusu gören birisi, sonra loki -loki benim favori marvel karakterimdir ve hep haksızlık edildiğini düşünmüşümdür- slightly thorki, Q da bond favorimdir zaten, sonra yine kimsenin anlayamayacağını düşündüğüm holmescest..sen benim en derin shiplerimi tek tek seçiyosun sanki. homoseksüellik tabusunun anca yıkıldığı ve slashların sağlam bi şekilde yeniden inşa edildiği fandomlarda ensest, yaş farkı gibi noktaların hep fetiş olarak görüldüğünü düşünmüşümdür, panellerde conlarda falan lafı geçmez bu shiplerin, fandom içinde bile hafiften dışlanmış gibiler bence. yazanlar olsa bile yüzeysel bakıyor, smut kink etiketini yapıştırıp salıyolar ama ben hala tabu olan shiplerin karakter analizlerini, derinliklerini görmek istiyorum, bulması kolay olmuyor haliyle, hele snarry masterpiece lerini 2007 yılında falan bitirmişken.

neyse ki elimizde kucak dolusu johnlock var, türkçe arşivlerimiz de genişliyor, [yorumcu burada konuyu bağlayamadı ve daha fazla yaz hepsinden yaz demeye çalışıyor]

öyle işte, neden bu kadar çok yazdım bilmiyorum ama bu kadar dramayı boşuna yarattıysam özür dilerim :D

işte çok güzel şeyleri çok güzel bi şekilde yazıyosun bi sonraki bölümü bekliyorum :)Yazarın Cevabı:

Ay ne güzel, uzun uzun bir yorum. Mutlu oldum.

 

YGS mağduriyetimin üzerinden biraz geçmiş olabilir. Ama hala hatırlıyorum o yılki psikolojimi. Bu yüzden allah kolylık veersin, eğer gireceksen LYS'lerini güzel yaptırsın diyeyim. Gerçekten zor zamanlar :(

Tüm bu shipler benim de en derin shiplerim aslında. Ne kadar da benziyoruz değil mi? *Öper, sarılır bir güzel* (Bu arada Snarry seviyorsan Snarry'li birçok ficim var. Bir tanesi uzun soluklu olmak üzere. Seni oralara alalım.Bol bol oku. Gerçekten de bu yıllarda artık pek görünmüyor sevdiğim çiftler. Daha az derin, daha tehlikesiz olanlar yazılıyor daha çok.  )

Bir zamanlar homoseksüellik de ağıza bile alnımayan bir şeydi. artık lağan oldu. Eminim zaman geçtikçe de diğerleri kabul görmeye başlayacak. Hele de yazdıklarımızın tamamen kurgusal olduğunu düşünürsek. Şimdilerde artık daha bir yakın duruyorlar panellerde. Oyuncular bile fanservis falan vermeye başlıyor. Ben inanıyorum, birgün oalcak. 

 

(Yazar burada Allah ömür verdikçe yaz babam yaz modunda olacağına dair söz veriyor.) Siz yeterki okuyun. 

Sen çok çok yaz. Benim için problem yok. Ben okur cevaplarım. Favori işlerimden biridir. Hiçbir drama boşa yaratılmıyor, emin ol :D

Yorum yazan ellerine sağlık! Görüşmek üzere!Yorumlayan: rosie green Onaylı Yazar
Tarih: 22/03/16 21:23
Bölüm: Fourth Brother

Ehhhhee nasıl da şeker bi hikaye bu böyleYazarın Cevabı:

O senin şekerliğin bir tanem *KUDOS*Yorumlayan: Akhyls
Tarih: 19/03/16 21:03
Bölüm: Fourth Brother
Beğendim

Ama çok güzel ya 😊😊 Okurken gözlerim parladı resmen Ve evet hiç beklemediğim bir 4.kardeş. Muhteşemdi ama. Lokinin davranışları Sherlock ile olan iletişimi hele. Bayıldım resmen. Okumaya başlarken aynı John gibiydim. Resmen benim ilk saniyelerimin temsiliydi John. O ilk şoku atlatınca ise yüzümde gülümsemem eksik olmadan okudum. Q nun anne tarafından kuzen olması ise hoş bir detaydı. Ve bir şekilde bütün kardeşleri  bir arada görme isteği aşıladı resmen bana. Hepsinin bir odada nasıl davranacağı birbirleriyle nasıl geçineceği falan merak uyandırdı. Ve yarıldım gülmekten ya John'un sorularına. Mycroft'la ensest?sorusu zaten koptuğum noktaydı. Tekrar diyorum muhteşemdi. Bu serinin devamını da mı getirseniz ne yapsanız? Diğer kardeşlerin böyle küçük anlarını falan yazsanız çok güzel olur. Umarım tekrar okuruz böyle bir evrenler karmasını. Ellerinize sağlık. İlham perileriniz bol olsun😊😊Yazarın Cevabı:

Merhaba Akhyls! Yrumlarıne cevap yazmayı özlemişim.

4. kardeş hakkında birisi "Marvel'den olsa yine okurum" demişti şakayla karışık. Tahmin olarak yaklaşan sadece o oldu sanırsam. Umarım hepinizi şaşırtabildim.

Loki çok sevimli değil mi sence de? Tam o haşarı ama zeki küçük kardeş tipi var. Türlü türlü halt çevirip sırf sevimlilikle kurtulanlardan. Ayrıca Benedict ile Tom'un da fiziksel benzerliği gözden kaçacak gibi değil bence. O yüzden cuk oturuyorlar. 

Bütün kardeşleri bir arada görmek dedin, yine aklıma türlü türlü fikirler soktun ama. Senden korkulur. "Alır, bir kenara not düşer" Belki yazarım. 

Mycroft ile ensest de yazacam ben bir gün. Yeminlen yazacam. Yoksa gözüm açık gidecek. Birde winchest öyle ukte kalmıştı içimde. Umarım yazmak nasip olur bana. Belki gerçekten de bir seri çıkar. sizde güzelcene okuyup yorumlarsınız.

Yorum yazan ellerine sağlık! Teşekkür ederim...  Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()