Yorumlayan: Birokuyucu
Tarih: 19/05/19 13:39
Bölüm: Buruşuk Boynuzlu Hırgür ve İnferi
Beğendim

Masallah ne yazmışın be jdjdjfjd. Cidden saka bir yana kesfedilmesi gereken  bir kitap. Yorumlayan: bohemian Onaylı Yazar
Tarih: 28/10/18 00:45
Bölüm: Labirent
Beğendim

ya çok çok çok güzel! 

Tek kelimeyle bayıldım. En başta Lord Voldemort'un Harry'ye insancıl davranmasına, sarılmasına falan önyargıyla yaklaşmıştım, ama şu an aralarındaki baba oğul bağına ikna oldum ben. :) İkna olmak bi yana, aşırı sevdim. Lord Voldemort'un benliğinin değişmemesi bunda etkili oldu sanırım, çocuğu seviyor diye bir anda iyilik meleğine dönüşmedi. Ama Harry'ye ve onun değer verdiği şeylere verdiği önem çok hoştu. Dediği her şeyi büyük  bir dikkatle dinlemesi, gayet ciddi sohbetler yapması falan. Beklenmeyecek bir incelik. Harry'nin de bütün ruhsal durumunu, düşüncelerini olması gerektiği gibi yansıtmışsın. bu yaştaki bir çocuğun ona tek değer veren kişinin bütün yaptıklarının doğru olduğuna inanması ve onu şu an anne babasından çok sevmesinden doğal bir şey yok. ama kıyamam ki hala o iyi tabiatıyla doğru ve yanlışı sorguluyor en azından şüphe ediyor. 

Sirus'un ve diğer ölümyiyenlerin, ve de dumbledore'un harry ve voldemort ilişkisini öğreneceği zamanı dört gözle bekliyorum. Ve de hogwarts'ın başlamasını. harry voldemort'tan ayrı kalabilir mi emin değiliim gerçi :)

Yazım tarzına, kullandığın kelimelere, cümlelere gelirsek eğer çok başarılı, sürükleyici ve orijinal buldum. Uzun süredir bu kadar iyi yazılmış ve iyi kurguya sahip bir hikaye okumamıştım. Devamını merakla bekliyorum :)

 Yorumlayan: Gereksizbilgi
Tarih: 10/09/18 09:34
Bölüm: Af ve Pişmanlık
Beğendim

Çok güzel bir bölümdü ellerine sağlık. O kadar uzun süredir bölüm gelmiyordu ki, ne yalan söyleyeyim artık umudumu kesmiştim. Artık yavaş yavaş işlerin kızışmaya başlayacağını tahmin ediyorum. Özellikle Harry’nin Hogwarts’a gidip Tom ile ayrı kalacağı günleri, daha büyümüş olduğu günleri çok merak ediyorum. Ucundan biraz çıtlatmayı düşünür müsün? Şaka, şaka çıtlatmayacağını biliyorum. Tekrardan ellerine sağlık, umarım bir sonraki bölüm hemen geliiir d84;Yorumlayan: puellaignotum
Tarih: 23/03/16 21:39
Bölüm: Fare, Köpek ve Bella

Sevgili Mucik24,

Hikayeyi turkfanfictiondan da takip ediyordum. Muhteşem bir hikâye ve her bölümü insanın içine oturacak olaylar oluyor. Morvolo nun gittikçe Harry ye bağlanmasını okumaya bayılıyorum. Hele ettikleri yeminleri okurken nefesim kesildi. :) Ama uzun süredir merak ediyorum yeni bölüm gelmiyor hikayeyi bırakmaya karar vermedin dimi? Lütfen devam et :)Yazarın Cevabı:

Bırakmadım. Ancak bu dönem çok yoğunum. Mayıs'ta KPSS var, dönem tezim var, 4 nisanda vizelerim başlıyor, tez için bir kaç bölgeyi gezmem gerekiyor, konferanslar falan derken öğrenciliğin en yoğun dönemlerini yaşıyorum. Haliyle hayal kurmaya pek zaman olmuyor. Böylece hikayede bilinçaltımın karanlık dehlilerinde bir süredir yüzmekte. Ama korkmayınız kesinlikle devam edeceğim.Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()