Yorumlar: Frozen

Yorumlayan: swiftie2002
Tarih: 07/06/18 21:53
Bölüm: Frozen
Beğendim


Yorumlayan: onceuponatime
Tarih: 01/09/17 03:26
Bölüm: Frozen
Beğendim


Yorumlayan: Alize
Tarih: 16/03/16 13:07
Bölüm: Frozen
Beğendim


Yorumlayan: Brettani
Tarih: 14/02/16 23:05
Bölüm: Frozen
Beğendim


Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 14/02/16 16:28
Bölüm: Frozen
Beğendim

Ben Draco'yu bu karakterde kabul edemiyorum kafamda, benim Draco'm hep bir yanı karanlığa bakan kırık dökük bir adam; fanficte bile olsa Draco'yu tamamen "iyi" kabul etmek zor geliyor... (Tabii Draco "kötü" mü ayrı soru, iyiden kastım hani Harrylerden taraf anlamında-yoksa Draco bence iyi biri zaten)

Ama bu ficte onu böyle okumak, o böyle biri olsa olayların nasıl gelişebileceğini okumak çok hoşuma gitti. Sanırım başka bir ficte de söylemiş olmalıyım, hakikaten drarryyi çok güzel yazıyorsun bence, Say My Name'di galiba o enfesti mesela-bu da bayağı güzel olmuş... Draco'nun "artık üşümemesi"yle bitince suratımda kocaman bir gülümseme oluştu... Bi de belirtmeliyim ki öpüşme sahnesi çok hoştu, o duyguyu veriyordu: İstek, korku, şüphe, aşk...

HPde belli yazarlardan okuyunca sevdiğim çiftlerden biri drarry, öyle herkes güzel yazamıyor ama yazan da okutuyor-bu HEPte güzel bir drarry bulduğuma çok memnun oldum... Ellerine sağlık, sıcacık bir hikayeydi, mutlu sonla bittiği için de teşekkürler-Harry ölse falan dağılırdım herhaldeşlkjhklş :)

Görüşmek üzere <3Yazarın Cevabı:

Sağol canım yorumun için^^ Benim karakterler konusunda belirli sınırlarım yoktur. Yazacağım zaman aklımda bir karakteri tamamen kötü de yapabilirim, iyi de, arada kalmış bir şekilde de. Fanfiction'un en güzel tarafı da bu zaten kitaplardaki veya filmlerdeki karakterlerin kalıplarına uymak zorunda değiliz. Onları istediğimiz gibi yoğurup biçimlendirebilir, yepyeni bakıç açılarıyla olaylara farklı anlamlar kazandırabiliriz. Çünkü Harry Potter kitaplarında karakterler çok sığ bir şekilde işlenmiştir. Rowling'in aklına estikçe açıklamalar yaparak karakterlere farklı özellikler ekleyip durmasının nedeni de bu. Bizlere dünyalar kadar meydan bırakmış hatun^^

 

Kış teması hikayede hem kar, hem de soğuk olarak mevcuttu. Soğuk ise hem bedensel hem de ruhsal bir üşümeyi temsil ediyordu, bir yere ait olamayan, kendi gibi davranamayan, başkaları tarafından biçimlendirilmeye  alışmış Draco gibi bir karakterin aradığı sıcaklığı ve yuvayı bulmasıydı aslında aşk. İltifatların için de teşekkür ederim. Darry hikayelerimin sevildiğini biliyorum. Sanırım özendiğim ve benim de içime sinen iki çiftten biri Darry, diğeri de Akame. Belki de bu yüzden okuyucular hep en iyi hikayelerin bu iki çiftten geldiğini söylüyorlar.^^ Hikayeyi beğenmene sevindim. Paslanmamışım desene XDYorum yapmak için giriş yapmalısın. ()