Yorumlar: Siyah

Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 28/02/19 17:47
Bölüm: Siyah
Beğendim

Ama yaa.. :( Calypso... Hayır, ağlamayacağım, bana ne... 

Tekrardan selamlar, nihayet otobüsteyim, ellerim sıcak ama içim buz kesti. Kitaplıkta dolanıyordum sonra bi hikayeni gördüm güncelde bu seriye eklemişsin. Diyorum, calypso nun mavi ve siyah serisini hatırlıyorum ama nerden, meğerse ölümün gözyaşları ndanmış. Sonra burada buldum kendimi. Zaten Severus'a ve Alan Rickman'a karşı zaafım var, deyim yerindeyse aşığım ona. Ona olan sevgim bambaşka, ister istemez sürükleniyorum adını gördüğüm yerlere. 

Yıkıldım, Narcissa'nın acı dolu feryadını ben de attım. Rowling'e Snape'i öldürdüğü için bir burukluğum vardı zaten, serinin başından beri sevdiğim bir karakterdi çünkü Severus Snape, Harry'i pek sevmiyorum da, bir de o sevdiğim kişiyi kaybedince üstelik bambaşka bir hikayesi olduğunu öğrenip aşkına aşık olunca yıkılmıştım. Yine hatırladım, yine yıkıldım. Böylesi bir acı da zaten anca senin yazdığın gibi tarif edilebilirdi.

Kim cesaret edebilirdi siyaha baş kaldırmaya? Şiir gibi bir söz gerçekten, takılıp kaldım oraya. Siyah, kendine aldı işte onu, bırakmadı. Huzur içinde yatsın...

Eline sağlık calypso, ben biraz daha buralarda takılacağım. Severus'u bir şekilde ölü ya da diri okuma fırsatı bulmuşum, bırakmayayım bari. Tekrardan görüşmek üzere :)

Yazarın Cevabı:

Merhaba Globb :) Ağlama ya, üzülürüm ben de :( *der Calypso, karakterlerini bir dramdan ötekine atan kendisi değilmiş gibi. Alan Rickman çok değerli bir oyuncuydu benim gözümde de ve çocukluğumda Snape olarak fazlasıyla yer etmiş biriydi. Çok üzülmüştüm ölüm haberini alınca. Anısına minik bir şey yazayım demiştim, bu da ister istemez Mavi ve Siyah serisinin bir parçası oluverdi.

Çok teşekkür ederim yorumun için. :) Diğer yorumlarına gidiyorum ben şimdi, görüşmek üzere :DYorumlayan: Astalder
Tarih: 19/06/16 13:12
Bölüm: Siyah
Beğendim

'Kadın, hangisinin doğru olduğunu bilemeyecek kadar canlıydı.'

Çok içime dokundu hikaye, kelimesinden noktalama isaretlerine kadar mukemmeldi. O kadar iyiydi ki anlatim sevdiğim insanlari kaybettiğim zamanlara döndüm bi an. Çok hisli bi kalemin var sanirim, ellerine sağlık. Yazarın Cevabı:

Çok çok teşekkür ederim. Yorumunla güne başlamış gibi oldum, çok mutluluk vericiydi. Beğenmene de çok sevindim. :)Yorumlayan: tabris
Tarih: 21/01/16 00:53
Bölüm: Siyah
Beğendim

Selam Calypso :) - Her ne kadar gülümseyecek hal kalmasa da seni gördüğüme sevindim gülümsemesi bu-

Gecenin benim için geç saatleri ve telefon da bozuk olduğundan yorum kısa olacak kusuruma bakma. :/

Öncelikle bu adam nasıl ölür diye kendime sorup durduğum şu günlerde bu hikaye bi kez daha yaramı deşti. :s

Ölüm kadar soğuk bir şey, bu siyah ; siyahlar içinde soğukluğuna alıştığımız bu adama yakışmıyor ya.

Güzel bir anlatımdı. Emeğine sağlık.Yazarın Cevabı:

Merhaba tabris. Kısa ya da uzun, hiç önemli değil, beni yorumsuz bırakmadığın için çok teşekkür ederim. :)

Gerçekten büyük bir darbe oldu hepimiz için. Bir gün herkes ölecek elbette ama Alan Rickman'ın bu kadar yakın bir zamanda ölebileceğini hiç düşünmemiştim.

Çok teşekkür ederim tekrar. Beğenmene çok sevindim. :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()