Yorumlar: Run

Yorumlayan: Pseudomonas
Tarih: 22/12/15 18:08
Bölüm: Run

Mm güzeldi. Taehyungun duygularını çok iyi yakalamışsın.

Diğer hikayelerinden daha uzun bir oneshot olmasına rağmen bitiriverdim hemen. Akıcıydı.

Sonu güzel yazılmıştı ama bana göre değil. Yüzükler evlenme manasına geliyorsa ben eşcinsel evliliğe bir ütopya gözüyle baktığımdan kendimi soyutlanmış hissettim olaydan.

2. Tekil olayına yeniden gelecek olursam. Her ne kadar sevmesemde yazım stilinden midir ne hoşuma gitti burada. :D

Bir sonraki bts fici ne zaman gelir?^^
Yazarın Cevabı:

Taehyung'u Jungkook'a göre daha iyi yazıyorum galiba. Zaten genelde otpm olan çiftlerde bir karakteri daha iyi yazıyor oluyorum. (Sonra diğerinin açısından yazmayı hiç denemiyoruz falan )

Aslında dövme yaptıracaktım ajkhsjhd ama sonra baktım bütün vkooklarda bir dövmedir gidiyor onu yüzüğe çevirdim, ki fark ettiysen ağzından hiç "Benimle evlenir misin?" çıkmadı. Daha çok şey gibiydi, umm Tae tekrar şans verdiğinde, tekrar inanmayı seçtiğinde bir çeşit deneme sürümü yaşıyor gibilerdi. Kookie'nin gitmeyeceğini, hala orada olduğunu ve olacağını göstermeye çalıştı çünkü Tae'nin ihtiyacı vardı. Anlatabilmişimdir umarım *-*

Ahahaha belki de okuya okuya alışmışsındır. Yeni BTS fici umarım çabuk gelir en olmadı HEP'e yazarım artık, teşekkür ederim okuyup yorumladığın için ~~Yorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 15/12/15 21:50
Bölüm: Run
Beğendim

Novaaa selam!! 

AU olduğu için merak ettim geldim, uzun zamandır da sitede tek tük şeyler okuyordum buna şans verdim ve pişman olmadım. Ellerine sağlık!

Fandomda olmadığım için okumam ne derece mantıklı bilmiyorum, karakterlere o hisle bağlanamadım belki ama cidden çok sevdim hikayeni!

Jimin'in bakışları sana benziyor. Gözlerini bırakıp giden sana... ya ben burada o kadar üzüldüm ki Tae'ye. Yavrum benim hani fandomda değilim OC gibi okuyorum o yüzden ama nasıl sarıp sarmalayasım geldi...

Genzine tatlı bir koku doluyor. Sanki bütün duyularına perde inmişti de o an açılmaya karar vermişler gibi hepsi sahnenin önündeki perdeyi itekleyip çıkıyorlar ve sen öylece kalakalıyorsun. Bunu yaşamayı seviyorum ya, uzun bir deli dönemden sonra bu çok rahatlatıcı bir his.

Paslanmışsın ama hala çalışıyorsun. Yürü be Tae, kim tutar seni!!

Nekahet değil de nekahat olması lazımmış sanırım, gözüme takılınca ileteyim dedim <3 bir de bir yerde veterinerin V'si büyük olmuş cümle ortasında.

Of Tae evet Kook'u seviyosun ama NE BİLEYİM YA. Barışmasa daha mı iyi olurdu bilmiyorum, seviyo evet ama Kook da ayıp etmiş. İlişkiler garip bilmiyom.

Tekrar tekrar ellerine sağlık, başka hikayelerde görüşürüüüz <3

 Yazarın Cevabı:

Selaaaam!

Ya ben hep AU yazıyorum BTS'leri hatta EXO'ların da çoğu öyle. RPF AU olunca daha özgür oluyor sanırım? 

Tae ve Jimin hani sunshine, Tae weird ama sunshine o yüzden o cümle önemliydi <3

O duyuları düzgün anlatabilmeyi çok istedim çünkü aynen çok omzundan yük kalkarmış gibi bir his o. Doğrudur düzelteyim onları. Şarkı sözlerinden dolayı  word sürekli İngilizceye attı, başka yanlışlar da varsa bundan dolayı gözümden kaçmış olabilir.

Ya aslında o konuda nasıl desem... Tae'nin mutlu olması ve benim bu hikayeyi bitirmem gerekiyordu çünkü depresyon yazmak, bilerek yazmak gerçekten bir şeyleri götürüyor. Ve VKook deli otpm olduğu için mutlu bitirdim ama sonu biraz aceleye geldi. Aslında 6-7 aylık bir süreç, birinin kendini affettirebilmesi için yeterli yeter ki çabalasın ama o çabalara daha uzun değinmeliydim ama dediğim gibi benim için yorucu olduğundan bir gecede bitirdim.

Teşekkür ederim yorumun için <3Yorumlayan: KaraKedi
Tarih: 15/12/15 18:33
Bölüm: Run
Beğendim

Selam Nova! 

Evet, olaya o kadar uzağım ki tarifi yok. Yine de duygu seline öyle bir kapıldım ki karakteri tanımışım tanımamışım hiçbir önemi kalmadı. 

Her cümleni nefesimi tutarak, kendimden parçalar bularak okudum. O kadar güzeldi ki! Ne zamandır hikayelerine bakmadığımı fark ettim. Çok özlemişim. 

Twitterdaki tanıtım cümlesi beni benden aldı götürdü zaten. Sonra dedim ki uyumadan önce okumalıyım kesinlikle. İyi ki de okumuşum! 

Hayran kurgu hikayelerden başlayıp sonrasında fangirl olup çıkıyorum. Bkz. Tokio Hotel, 1D. *utandı* 

Öhöm neyse, toparlamak gerekirse yazım tarzına bayılıyorum. Her kelimen insanın bilincine, ruhuna, duygularına dokunuyor. Tae ne kadar acı çektiyse onunla yaşadım hepsini.

 

Jungkook giderken sana dair her güzel şeyi götürmüş olabilir ama geride kalan parçaların hala iş görüyor. Paslanmışsın ama hala çalışıyorsun. Hala nefes alıyorsun. 

Bu paragrafta parçalandım! 

 

Ve en sonu. Bir araya geldiklerine o kadar sevindim ki! Ellerine sağlık Nova <3 insana hiç bilmediği evrenleri okutturuyorsun *doğru cümledir umarım* 

öptüm kocaman! Diğer hikayelerine de yavaştan giriş yapacağım ^.^ Yazarın Cevabı:

Ay çok mutlu oldum şu an anlatamam. Run'da yazmaktan çok korktuğum bir şeyleri işledim o yüzden bu hikayede dönüt almak çok çok güzel, çok başka.

Yaa benim RPF ficlerim genelde AU olduğu için karakterleri tanımak çok önem arzetmiyor. Daha çok duygulara ve drama odaklanıyorum.  (Ve ay TH jsgdjskhnf o benim ergenlik fandomumdujrdhfjhgjdfh neyse şişş duymadın görmedin bilmiyorsun :3 )

Ve o paragraf... Aslında özete onu koyacaktım ama o iyileşme sürecinin başıydı ben dibe vuruş dönemlerinden bir şey koymak istedim. Ve bu benzetmeyi çok seviyorum daha önce de kullanmışımdır kesin. Teknolojik aletlerin modası geçince kullanılamaması kenarda süs gibi kalması veya çalışması ama aynı olmaması. Bazen insanlara bu muameleyi yapıyoruz ve Tae öyle hissediyordu orada.

Angst with a happy ending is my jam. Cidden Levi izin vermiyor mutsuz bitmesine. Ve çok mutlu oldum cidden ay çok teşekkür ediyorum güzel yorumun için <3<3<3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()