Yorumlayan: akira-3
Tarih: 06/12/15 02:09
Bölüm: No Rest For The Wicked

bu çok üzücü olmuş.Yazarın Cevabı:

Öyle oldu biraz... Umarım beğenmişsindir, yorum için teşekkürler. <3

Violet.Yorumlayan: blackorwhite
Tarih: 14/06/15 21:51
Bölüm: It's Okay That's Love
Beğendim

Eh artık seni çekerken bana bakmanı istiyorum cümlesini görünce smut beklemiştim. Ama hikaye yine de güzel tatlı bir şeydi - smut yaz kızım smut-Yazarın Cevabı:

Ahaha ya bu çifte smut yazdığım kısım asıl hikayelerinde olacak onu da burada yayınlamıyorum: ( https://www.wattpad.com/story/13265944-world%27s-greatest-first-love )

Yoksa gönül isterdi ki sevişirken alsın eline kamerayı çeksin falan :D Ama orj hikayede ressam ve tıp öğrencisi çiftim. Teşekkürler yorum için :)Yorumlayan: Carpelia
Tarih: 10/06/15 19:34
Bölüm: It's Okay That's Love
Beğendim

NOVA ÇOK GÜZELDİ BU OF.

Fotoğrafçı ve çiçekçiliğin Jer ve Matt'e bu kadar yakışacağını tahmin etmezdim ama çok güzel olmuşlar gerçekten.

İnsan aşık olduğunda midesinde kelebekler uçuşuyormuş gibi hisseder ya, bu ikisini okurken öyle hissediyorum ben de. Yazım tarzından mı, karakterlerin gerçekçiliğinden mi bilmiyorum ama çok seviyorum Nova.

ellerine sağlık:3

 Yazarın Cevabı:

OF BE BURCU OF :D

Yayy, yakışmasın sevindim, fotoğrafçılık ve estetik sevgisi yine aynı kaldı ama tıp öğrencisinden çiçekçiye geçiş biraz büyük bir farklılıktı karaktere sırıtmamasına sevindim. Ya hepimiz bu ikisine ve aşkına aşık olup midemizde kelebeklerle geziyoruz galiba *-* 

Yazım tarzım ile ilgili söylediklerin aklımda, beni çok mutlu ediyor -ve utandırıyor- çok teşekkür ederim tekrar ♥Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()