Güncel

Yılbaşı!

Evet, evin geneli için şu anda takvimler 1 Ocak 2019 tarihini gösteriyor olsa da, benim için hala 31 Aralık 2018. Evet yaklaşık iki yıldır ailemden uzak bir şekilde yaşıyorum. Evet, bu ailemden uzak girdiğim gireceğim ikinci yıl. Ama buraya benim hüzünlü bir yılın son günü geçirmemi değil, yeni yılın başlangıcı için duyduğumuz ortak sevinci kutlamak için gelmiş bulunuyorum.

Ailemle uzun uzadıya konuşarak ve geri sayım yaparak girdiğimiz yeni yılın hemen ardından şu anda Christmas için kurduğum çam ağacımın hemen yanında, elimde kırmızı Starbucks (reklam) kupamla, sıcak çikolatamı yudumlarken sizleri yağmurlu California semalarından selamlıyorum sevgili ev arkadaşlarım!

Yeni yıl temennilerinden önce 2018'i nasıl geçirdiğimize bakmak istiyorum. Hayır, Black Mirror'ın yeni bölümü Bandersnatch gibi önünüze iki seçenek çıkmayacak ve o çıkmayan seçeneklerden ne yazık ki benim geçmişi yad ettiğim kısmı atlayarak kutlama bölümüne ulaşamayacaksınız. Not: hala bölümü sayfayı ileri sarıp oraya ulaşabilirsiniz tabii, ama kim sayıyor?

Öncelikle bu yıl boyunca Ayın Sakinleri listesine girmeyi başaran herkesi tek tek kutlamak istiyorum!

austenviolet, Calypso, Carmenta, DontFeelLikeDisney, globbels, ladyrowena, Melissa Black, MiaNatulcien, Ninfea, Persesver, Rosella, rosie green, saga, ve silver.

Geride bıraktığımız bir yılda eve yapmış olduğunuz katkılardan, bizlere sunmuş olduğunuz muhteşem öykülerden ve tüm bu evrenlere yapmış olduğunuz yorumlardan dolayı her birinize çok teşekkür ederim! Elbette bu listeye girememiş ama evde bizimle olan tüm okur ve yazarlarımıza da 2018 yılındaki emekleri için birer teşekkürü borç bilirim.

Şaka bir yana, okul hayatım boyunca müdürlerin neden bu kadar uzun konuştuğunu düşünürdüm hep. Şimdi burada böyle teşekkürleri sıralarken, benim de sıkıcı ve banal bir müdüre dönüşmeye başladığımı farkettim. Ama bununla ilgili bir şey yapmayı düşünmüyorum tabii.

Her sene olduğu gibi bu seneye de evin yeni yüzüyle giriyoruz ve her ne kadar klişe olsa da "Yeni Yıl, Yeni Ben" mantığıyla bu sene de yepyeni hikayelerle, evin yenilenmiş yüzüyle birarada olacağımıza inanıyorum!

Yeni yıl yarışmamıza katılan üç hikayenin sahipleri bohemianCalypso, ve globbels'ı kutluyor, birincilikleri için Calypso ve globbels'ı ve ikinciliği içim bohemian'ı tebrik ediyorum! Üç katılımcımızın da yarışma hediyeleri'ni göndermek üzere kendileriyle en kısa sürede ev hesabı üzerinden iletişime geçilecektir!

Tüm kutlamalarımı yaptığıma inanarak, 2019'un hepinize sevgi, mutluluk, neşe, bol kazanç ve sağlık getirmesini diliyorum.

Nice senelere, ev haklı.

Yazar: Erce @ 01/01/19 01:53 | 3 Yorum 
Yorum
Calypso 01/01/19 19:48 tarihinde yazdı

Teşekkür ederiz Erce. Bol ilhamlı, bol kahkahalı, mutluluk dolu bir yıl olsun hepimiz için :) 


globbels 02/01/19 17:52 tarihinde yazdı

Öncelikle yeni yılın kutlu olsun erce :) ailenden uzak kaldığın kısımları okurken gereğinden fazla hüzünlenip bir güzellik yapmayı çok istedim, sonra bi de baktım doğum günün geçmiş. Yine de gözün buralarda olsun ara ara ':D güzel bir ithafım var :) 

Ve şey ıı, hayır, müdürden ziyade öğrencilerin sevgisini kazanan öğretmen gibi diyelim biz ona :D Her şey için teşekkürler erce, sen ve prae olmasaydı biz de burda olmazdık. O yüzden bir alkış da size *alkışlar* Tekrardan mutlu yıllar :)


Rosella 02/01/19 21:13 tarihinde yazdı

Biz de teşekkür ederiz tüm emekleriniz için!!Hahaha tam tersi, olsan olsan koridorda gördüğünde selam verip halini hatırını soran samimi müdürlerden olursun :) Ya da başın derde girdiğinde odasına çağırıp sana limonata ikram edenlerden :D

Nice senelere, bol ilhamlar yazarlarım!~